Tisuće maturanata pale su zbog ovih pitanja državnu maturu: ‘Po kojoj se osobini lijeva ruka razlikuje od desne?’

Naslovnica Forum Komentari članaka Tisuće maturanata pale su zbog ovih pitanja državnu maturu: ‘Po kojoj se osobini lijeva ruka razlikuje od desne?’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Lijeva ruka je recimo maštovita…jesam li prošla?

Samo uhljeb može ova pitanja postaviti

Koja navlakuša od naslova… Bližite se Večernjem
U samom ispitu je tekst koji treba pročitati s razumijevanjem i onda odgovoriti.

Isto se mi volimo zafrkavt s dicom.
Najprije ih ubijeno intervalima, roditeljima sašijemo lovu za repete…a onda hoćemo da misle…
Nice….

Ma 100%


Samo uhljeb može ova pitanja postaviti

Samo id.ioti mogu smisliti takva i slična pitanja…i onda se čudimo kako je toliko maturanata palo, ali kad pogledaš kre.tenska pitanja onda je jasno da njihov cilj uopće nije provjera znanja nego iživljavanje onih koji su smišljali pitanja, nad učenicima! Jer da sad uzmeš 10 ljudi s fakultetom, 9 ili čak svih 10 vjerojatno ne bi prošle te ispite! Onda se postavlja pitanje, čemu uopće služe takvi ispiti i s kojim pravom ti ispitivači uništavaju mladim ljudima šanse za odlazak na fakultete namjerno ih rušeći ovakvim budalaštinama i uništavajući im samopouzdanje?!???

Ignore: KressoM, delux

Raste na lijevoj strani tijela. Jesam prošao?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.



Samo uhljeb može ova pitanja postaviti

Samo id.ioti mogu smisliti takva i slična pitanja…i onda se čudimo kako je toliko maturanata palo, ali kad pogledaš kre.tenska pitanja onda je jasno da njihov cilj uopće nije provjera znanja nego iživljavanje onih koji su smišljali pitanja, nad učenicima! Jer da sad uzmeš 10 ljudi s fakultetom, 9 ili čak svih 10 vjerojatno ne bi prošle te ispite! Onda se postavlja pitanje, čemu uopće služe takvi ispiti i s kojim pravom ti ispitivači uništavaju mladim ljudima šanse za odlazak na fakultete namjerno ih rušeći ovakvim budalaštinama i uništavajući im samopouzdanje?!???
[/quote]

ma bravo, upravo tako…kćer mi je maturantica pa sam stoga i upućen u to…zašto su klinci popadali i predavali prazne ispite, pa oni uopće nisu obrađivali Ujevića u nastavi i onda u maturi Ujević i esej iz pjesništva, najmanje 400 rijeći za prolaz?!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ne ..odgovor je DESTRUKTIVNA …………. zato jer se odgovor skriva u tekstu,pročitajte
/ lijeva ruka je NESPRETNA ….. A NESPRETNOST IZAZIVA PROBLJEME …..?!
tj. iz nespretnosti proizlazi nenamjerna destrukcija…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ne ..odgovor je DESTRUKTIVNA …………. zato jer se odgovor skriva u tekstu,pročitajte
/ lijeva ruka je NESPRETNA ….. A NESPRETNOST IZAZIVA PROBLJEME …..?!
tj. iz nespretnosti proizlazi nenamjerna destrukcija…

a što kad je netko ljevak?….onda mu je desna destruktivna…ma obično sra.nje od pitanja….ovi što su pisali ta pitanja nemaju veze s mozgom i stvarnim životom….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ajde bar je ove godine visa razina. Prosle godine nitko nije ocekivao pjesnistvo na nizoj jer to vec jako dugo nisu stavili.
Dali su nam 2 pjesmice koje su zajedno imale nesto vise od 100 rijeci, i onda ocekivali da ljudi koji ce vecinom na tehnicke fakultete izvucu na svaku rijec u pjesnici 3 svoje rijeci.
Hrv sam jedva prosao na nizoj razini, zbog eseja, s preko 50 sati priprema za esej, dok matka i sve ostalo 4 i 5 bez priprema. Pa cak iz fizike koju sam bezveze prijavio i nisam ucio, sam imao vecu ocjenu neg iz hrvatskog, i ne govorim to sve da se hvalim ili ista tako, nego samo da dokazem da nisam neki tudum ili los ucenik, nego pjesnistvo je jednostavno preglupa i teska tema.
Al zato matematiku bi mogao proci i prosjecan ucenik 8 razreda osnovne, a engleski na visok razini bi i dijete iz 5og osnovne moglo rijesiti.

Ma poanta velikog dijela tih pitanja je da izcitas nesto iz teksta.

Čime oni djecu zamaraju, kakva vražja poezija i književnost !?
Pa osnovno pitanje bi trebalo biti :

Da bi ste uspjeli u životu, dobili posao i dočekali mirovinu potrebno je učlaniti se u:

1. Živi zid
2. HNS
3. HSLS
4. Hrvatski suverenisti
5. HDZ
6. SDSS
7. SDP

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Trebalo bi staviti popis sastavljača pitanja da se i to zna. Pravo pitanje za njih bi bilo …da li je zadatak postaviti smislena pitanja za maturu ili kviskoteku? Premetaljke, rebusi i slične zagonetke? Doista je izgubljen kompas. Jadna djeca s takvim mudrijašima.

New Report

Close