Tisak se sada bavi i otkupom starog papira

Naslovnica Forum Komentari članaka Tisak se sada bavi i otkupom starog papira

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

šta će se pokupiti papiri iz portuna i kontejnera
već sutra !

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Hvale -vrijedna akcija !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ma, podignite nam samo malo tu cijenu koja je danas pripremljena za kupnju i prodat ćemo Vam sigurno…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ha ha! Kako zakon!

Zafrkli su svih, sada će ljudi po portunima i onim policama uzimati reklamne letke da ih prodaju u stari papir! Odlično!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Eto bi sam blizu. Pije dva mjeseca sam napisao da ce se poceti baviti odvozom glomaznog otpada.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Eto bi sam blizu. Pije dva mjeseca sam napisao da ce se poceti baviti odvozom glomaznog otpada.

Ako su pametni početi će instalirati utičnice za punjenje električnih vozila. EU bi mogla najednom tu jako osjetiti porast tih vozila.

Ne znam jel ijedna benzinska to nudi kao opciju.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Posto sam ovo donekle pogodio. Skupljanje glomaznog otpada i starog papira je dosta slicno. Upisujem sebi 1 bod i pokusat cu ponovo.

Slijedeca ideja iz Tiska je Second Hand Shop

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ponuda za preuzimanje dionica Tiska ?

NEDAM MOJE DIONICE TISKA !

jer i ja kao djelomični vlasnik Tiska želim uživati u dobiti koju će ostvariti uštedom .

…”imao bi čak 1.650 kioska i donijela bi svojim vlasnicima, kako sami procjenjuju, uštede od 12 do 25 milijuna kuna godišnje optimiziranjem prodajne mreže, nabave i administracije.”

.

hoće li netko iz Vlade brojati riječi na tim starim novinama?
za svakih 25.000 riječi dobiješ po kunu

Otkup papira u Zagrebu – 3K.F. d.o.o otkupljuje papir po najboljim cijenama



Eto bi sam blizu. Pije dva mjeseca sam napisao da ce se poceti baviti odvozom glomaznog otpada.

Ako su pametni početi će instalirati utičnice za punjenje električnih vozila. EU bi mogla najednom tu jako osjetiti porast tih vozila.

Ne znam jel ijedna benzinska to nudi kao opciju.
[/quote]

bio bi napredak da benzinske počnu nuditi kvalitetno gorivo. a ne ovo mađarsko smeće koje nam uvaljuju. a za 20 godina mogu nuditi i utičnice.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close