Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
THNK 116,00 116,00 116,00 116,00 116,00 124,00 10 1.160,00 0,00%
jasko 19.8.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

BV 1740,63

https://www.mojedionice.com/dionica/THNK-R-A [mojedionice.com]

PoAskuBidu 17.10.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/tehnika-u-plusu-260-mil-kn-i-bez-rizika-339710 [poslovni.hr]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Barikb 19.4.2016.
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
-

Uprava tvrdi da rizika N E M A zato što oni smatraju da nisu na tržištu.
Vrlo neodgovorno, ali razumljivo dok lapaju.

Rizici su višestruki u idealnom poslu, a kamoli kada si prezadužen po svim
parametrima, kada imaš lošu upravu i jedva skupljaš za plaće.
Upravo je ključ da se pripreme za tržište.
Pazi NEMA RIZIKA. Tvrdim da rizika ima i da je aktivnost za kockare i/ili avanturiste.

PoAskuBidu 17.10.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

U ovom poslu uvijek ima rizika, tko ne voli rizik nek kupi todex početkom 2017. godine. Oh wait! XD

Ja vidim potencijal ukoliko krenu u plus, zna se kako praši ova dionica kad krene. Naravno može i obrnuti smjer…sve je moguće, nismo djeca.

Zadnja izmjena: PoAskuBidu (6.6.2018. 14:29)

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ValueWalk 21.8.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
62%

:D :D :D

Zanimljivo da već par mjeseci objavljuju samo kada dobiju posao, ništa o gradilištima s kojih su otjerani…

“Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.” Nietzsche

PoAskuBidu 17.10.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Izgleda da imaju vraški bonitet kad ih stalno tjeraju a s druge strane stalno im upadaju novi poslovi, ah ti poduzetnici naivci…ja jedva čekam u kuću pozvati majstora za kojeg se zna da će me ostaviti na cjedilu… moš mislit.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

zvonkac 26.11.2009.
Dugotrajni korisnik
-

Kamgrad se izgleda prejako razmahao mogao bi završiti kao Stipići a ja preporučam kritičarima da kupe njihove dionice ili od Zagrebgradnje, ups greška, nema ih na burzi, bog zna kako dobivaju poslove i kako posluju.

valeron 4.4.2018.
Korisnik s iskustvom
25%

Na ovim forumima sveprisutni sveznadari kao vi bi radi vlastite vjerodostojnosti trebali dati konkretnije podatke, a ne lupati kao pripiti šank znanci.

Ako iznosite plaće radnika potrudite se doći do konkretnih podataka pa nas sve prosvijetlite?
Ako pričate o odlasku ljudi iznesite točno o kojem broju i u kojem konkretnom periodu se radi?
Ako pričate o dolasku stranaca dajte konkretne brojke?
Itd.

lebowski 7.3.2008.
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
83%

zvonkac

Kamgrad se izgleda prejako razmahao mogao bi završiti kao Stipići a ja preporučam kritičarima da kupe njihove dionice ili od Zagrebgradnje, ups greška, nema ih na burzi, bog zna kako dobivaju poslove i kako posluju.

Da, Kamgrad je u problemu, a Tehnika cvjeta. Hrabro, hrabro.
zvonkac 26.11.2009.
Dugotrajni korisnik
40%

Kamgrad nije u problemu pa izvolite i kupite njihove dionice a prije toga nas sve upoznajte sa poslovanjem kompanije da i mi učinimo to isto. Nažalost u Hrvatskoj se to neprekidno ponavlja, netko iskrsne i sa političkom podrškom i sumnjivim kapitalom naglo bljesne i kada balon pukne svi se čude. Najsvježiji primjer je HOTO grupa pa čak i bivši premijer Valentić sa NIVA grupom itd. itd
Ja ne branim Tehniku ali to je firma koja je jedina veća građevinska firma opstala u novoj državi ali teško se othrvati nelojalnoj konkurenciji koja često ne radi po propisima i zakonima uz blagoslov politike.

maco123 6.2.2018.
Korisnik s iskustvom
-

Jel netko bio na skupštini? Kratak izvjestaj da prenese

Barikb 19.4.2016.
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
50%

ako propadne Posejdno bu sredil obeštećenje kakti na Agrokoru

zvonkac 26.11.2009.
Dugotrajni korisnik
33%

Skupština prošla normalno, sve odluke prihvaćene, idemo dalje uz restrukturiranje.

bugs 20.5.2008.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Kamgrad gradi resort u Costabeli pored Rijeke za GP Krkom