TerminalWorks iz Rijeke za obrazovanje donirao 10 tisuća $

Naslovnica Forum Komentari članaka TerminalWorks iz Rijeke za obrazovanje donirao 10 tisuća $

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kakve su to baljezgarije, kakvi roboti u školama. Dajte djeci više obroka da ne budu gladna u školi

Najveća donacija 10 tisuća dolara, druga 6000, a treća 3000
koja je njegova po redu ako je uplatio 5000, moj nivinaru, fuj

dan je pametniji od noći!

robotika u škole? totalna bezvezarija….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kakve su to baljezgarije, kakvi roboti u školama. Dajte djeci više obroka da ne budu gladna u školi

O čemu ti bulazniš ?

Jesi li vidio kako je velika većina djece u školi predebela ?
Velika većina djece previše jede i zato su predebeli.

.

Hvale je vrijedno svako doniranje za skolstvo. Sigurno ce pomoci da dio djece razvije svoj kreativni potencijal.

Medutim, razliku u obrazovanju djece nece napraviti knjige i ucila nego ucitelji i profesori. Bojim se da vecina onih koji obrazuju djeci u Hrvatskoj nisu sposobna koristiti, a kamo li obucavati na ovom ucilu.

Koliko je milijardi dolara sprzeno u raznim brodogradilistima i petrokemijama. Da se taj novac investirao u obrazovanje danas bi imali puno vise produktivnih clanova drustva i puno manje onih koji su teret.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kad bi svi ti takozvani tajkuni donirali novce za školstvo i zdrastvo,niko nam nebi bio ravan u EU.

Bravo za svakog donatora…ali zasto se moraju iza donacija stavljati imena i prezimena..
To je cista reklama i marketing za punjenje ega pojedinaca vidis kao kako smo mi dobri i koji smo dobrotvori i kako podrzavamo ovu ideju..
Prvo ovaj Tedeschi se moze sramiti da mu se ime veze uz jadnih 5000 dolara donacije za razvoj skolstva u HR..
A on se gura i Hvali sa milijardama..
Meni je ovo dno dna..
Pa vise potrosi na domjenak za svoje snobove u Pepermintu nego je ovdje dao love..
Neka isfinancira cijeli projelt sam pa cu mu prvi zapljeskat.
A o nasem dobrotvoru Ivici Todorici da ne govorim.
On je trenutno u problemima i njemu treba svaka lipa a i njemu za konzum ne trebaju radnici koji se razume u robotiku…cudi me kako on ne sabotira ovo

A BALVANA!!! :) :) :)

Vise vridi fotelja i ovaj trosjed nasuprot njega nego je dao a dobio reklamu vecu nego da je platio rtl i nova tv..
Jos kad bi nas dragi i dobri Ivica dao barem 10 dolara pa da se i njegovo ime spomene kao donatora..
Ali Bakicu kako ne kuzis da doticna gospoda ne zele mlade i pametne ljude..
Jer tko bih onda radio za naseg Ivicu za 3000 kn

A BALVANA!!! :) :) :)

Žalosno je da bi poduzetnici nakon što ih se dere sa tako bezobrazno velikim porezima još trebali donirati raznim žicarima koji se svakodnevno javljaju.

.

Slažem se da je to običan agitprop i samoreklama u medijima. Pa ovaj Susman koji je “vodeći donator” tuži RH u sporu oko mutne kuponske privatizacije za preko 400 milijuna kuna!

Eto sad će hrvatskla omladima pokoriti svijet robotima. Badava Japan, Kina, saD i ostali ulažu moilijarde. Kao što već generacije mladih pokoravaju svijet. Uglavnom na bauštelama, a tako će i ovo završiti

New Report

Close