Tedeschi u društvu svjetskih moćnika umjesto Grabar Kitarović

Naslovnica Forum Komentari članaka Tedeschi u društvu svjetskih moćnika umjesto Grabar Kitarović

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čekaj, pa ja sam mislio da su to samo teorije zavjere?

http://www.express.hr/life/otkrivamo-200-obitelji-koje-imaju-hrvatsku-i-kako-su-se-obogatile-575#


Čekaj, pa ja sam mislio da su to samo teorije zavjere?

Zašto bi bile teorije zavjere, teorije zavjere bi mogle biti priče o tome što se radi na sastancima trilateralne komisije, rimskog kluba i sl. , a ne njihovo postojanje koje je transparentno i poznato onima koji se razumiju u tave stvari.
Prosječnom neukom građaninu sve što nije poznato je teorija zavjere, a istina je uvijek negdje na sredini.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Teorija zavjere je ono što nekolicina naslućuje a većina ne zna i sprda. Međutim kada ista ta većina sazna onda se izgubi riječ teorija i ostaje samo zavjera 🙂

free flow information

maske padaju..
“Dobar čovjek se zastidi čak i pred psom” Anton Pavlovič Čehov

ovi to sigurno nisu

bio bi i ja samo kad bi mogao.

who dares, wins



Čekaj, pa ja sam mislio da su to samo teorije zavjere?

Zašto bi bile teorije zavjere, teorije zavjere bi mogle biti priče o tome što se radi na sastancima trilateralne komisije, rimskog kluba i sl. , a ne njihovo postojanje koje je transparentno i poznato onima koji se razumiju u tave stvari.
Prosječnom neukom građaninu sve što nije poznato je teorija zavjere, a istina je uvijek negdje na sredini.

lp
[/quote]
Morao bi napr. znati da je otac mladog Emila Tedeschija takodjer Emil bio osudjen za vrijeme bivse Juge, osamdesetih godina, na nekoliko godina zatvora kao komercijalni direktor tadasnje Zagrebacke tvornice papira, jer je ukrao nekoliko milijuna dolara pri investiciji u papirni stroj. Taj isti\” tatek\” makon toga postao je direktor Tvornice djecjih cipela Zagreb u Savskoj cesti i od tamo zbrisao u Italiju, prije odlasko u zatvor, gdje su ga cekali vec prije pohranjeni milijuni dobiveni od jedne poznate austrijske firme koja proizvodi opremu za proizvodnju papira. Tamo je spomenuti gospodin, inace veliki komunist i partizancina u ono doba, cekao da mu prodje zastara i kad je stvorena hrvatska drzava, vratio se u \”velikom\” stilu sa svojim sinekom koji se hvalio kako ima \”izvrsne\” naslijedjene trgovacke gene svoga tatice, sa firmom Atlantic paper prodavajuci roto papir za novine. U tome poslu nisu uspjeli pa su se prebacili na prehranu dobivsi u zastupstvo cokoladice Mars i Bount i osnovali Atlantic tradei. Znaci sve to njihovo \”cudo\” temelji se na vec prije ukradjenom novcu! I to je istina i to netko morao znati prije nego sto pise o takvima. Tko ne vjeruje neka pogleda presude zagrebackog suda iz sredine osamdesetih pa ce se i sam uvjeriti.

New Report

Close