Svima koji su mlađi od 55 godina mirovine padaju 27%

Naslovnica Forum Komentari članaka Svima koji su mlađi od 55 godina mirovine padaju 27%

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pljačka po zakonu

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Bitno je da se ovim interesnim skupinama ne uskraćuje “zarađeno”, a nas tko j.ebe.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

kako stvari stoje za dvadeset godina pitanje je hoće li itko imati bilokakvu mirovinu…27% manje odmah potpisujem

I ja odmah potpisujem 27% manje, ali ima jedan problem. Država otežava pokušaje da se sami pobrinemo za bolji život u starosti. Ako imamo oročenu štednju tu je porez na kamate. Ako štedimo u nekretninama tu je porez na nekretnine. Ako štedimo u dionicama tu su porez na dividendu i na kapitalnu dobit. Ako si otišao van RH i tamo zaradio mirovinu onda ti ako se vratiš natrag oderu porez na te inozemne mirovine.

Dakle smanjuju državne mirovine i istovremeno udaraju poreze na sve pokušaje da se sam pobrineš za sebe.

Penang odličan komentar.

ovaj hdz zabija zadnji cavao u lijes buducim umirovljenicima. oni nisu normalni. banda najobicnija, neradnicka i lopovska.

S kolegom penangom i misterom u potpunosti se slažem. Ljudi su godinama uplaćivali u mirovinske, zdravstvene i ine fondove, a kada odu u mirovinu od iste ne mogu živjeti, a o dostupnosti zdravstvenih usluga da i ne govorimo. Oni koji su brinuli o sebi i obitelji i štedili nekad svaki dinar, danas kunu od plaće, pobrinuli se za svoj dom i eventualno neku manju vikendicu ili apartmančić, danas, a sutra očigledno još više bit će sve više oporezovani i kažnjeni zbog toga. Zaista ova Vlada, ako još i postoji ništa ne radi osim što uvodi nove namete građanima. A o hvalospjevima Z. Mariću, novinari su pretjerali, bolje da je ostao tamo gdje je bio.

Aha,komentar ne može proći jer sam upotrijebio nedopuštene riječi.Dakako,nijednu psovku niti uvredu bilo kome…A ja sam mislio da je to svojstveno samo nenarodnim režimima…Netko je znači lagao,i netko se boji riječi…

Znači, upadam u niže mirovine………….ništa ne kužim oko toga! Tko- gdje-zašto-kako ??????
Imam ugovor za III stup …to valjda, nema nikakve veze?…KOji dodatak? …netko je nekome nešto smanjio.

hoćete li to molim Vas, ispričati na zdravoseljačkom jeziku? Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


I ja odmah potpisujem 27% manje, ali ima jedan problem. Država otežava pokušaje da se sami pobrinemo za bolji život u starosti. Ako imamo oročenu štednju tu je porez na kamate. Ako štedimo u nekretninama tu je porez na nekretnine. Ako štedimo u dionicama tu su porez na dividendu i na kapitalnu dobit. Ako si otišao van RH i tamo zaradio mirovinu onda ti ako se vratiš natrag oderu porez na te inozemne mirovine.

Dakle smanjuju državne mirovine i istovremeno udaraju poreze na sve pokušaje da se sam pobrineš za sebe.

Ja sam posadio polje smilja, a sad ću i bademe. Što je sigurno, sigurno, a oni nek si jebu. mater. svi zajedno.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Koliko je njima potrebno za podmirenje potreba silnih političara na svim razinama, uvest će oni poreze i na bademe, orahe, smilje, lavandu, svaku stabljiku kukuruzovine, kučne ljubimce, ukrasno bilje u vašem vrtu itd.. Tu i tamo se ponekad pred izbore spomene smanjenje broja županija, općina i Gradova, o smanjenju raznih privilegija saborskih zastupnika, dužnosnika. Ali u to se ne dira, to donosi popriličan broj glasova, a ukidanjem istih kuda sa vojskom zaslužnih.

Stanje u HR je užasno. Tko neće imati svoj keš, neka zaboravi mirovinu… 15% u prvi stup, to je u vjetar. S ovim iseljavanjem, koje je preko 1% stanovništva godišnje, tko će plaćati penzije? Još 10g ovakvog iseljavanja i ni propuh neće biti u prvom stupu.

Tkogod je pametan, izradit će plan za bijeg iz HR ako može.


Znači, upadam u niže mirovine………….ništa ne kužim oko toga! Tko- gdje-zašto-kako ??????
Imam ugovor za III stup …to valjda, nema nikakve veze?…KOji dodatak? …netko je nekome nešto smanjio.

hoćete li to molim Vas, ispričati na zdravoseljačkom jeziku? Hvala.

***po zdravoseljačkom, svima mlađima od 1962. godišta uzeli su mirovinu(i buduću) iz 1. stupa

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

došao je na red i račun za energente raznoraznih spalionica OMF, mislili ste da spaljuju svoje ili

New Report

Close