Sud imenovao Ramljaka povjerenikom, zabranio pokretanje ovrha protiv Agrokora

Naslovnica Forum Komentari članaka Sud imenovao Ramljaka povjerenikom, zabranio pokretanje ovrha protiv Agrokora

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čovjek još nij sjeo na stolicu već su mu jaloši našli na stotine mana.Čak u ljubavnoj vezi sa Čeljuskom nije zadovoljio.Kod jebenih rvatina,sve ti mogu oprostiti samo ne uspješnost.


Čovjek još nij sjeo na stolicu već su mu jaloši našli na stotine mana.Čak u ljubavnoj vezi sa Čeljuskom nije zadovoljio.Kod jebenih rvatina,sve ti mogu oprostiti samo ne uspješnost.

mnogi su i Gazdu kovali u zvijezde, neki su išli toliko daleko da su ga ljubili i uvlačili mu se tamo, prema onome koliko znamo o njemu, ipak mi se ne čini kapacitet za ovu zavrzlamu, što je možda i sam u početku sugerirao, jer se pisalo da i on odustaje, ako ovaj članak

http://www.24sata.hr/news/tko-je-ante-ramljak-novi-upravitelj-koncerna-agrokor-519613?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=Poslovni

ima imalo istine u sebi, trebalo bi vidjeti, je li ovaj čovjek stvarno studirao ili ratovao, od 1990-1994, ako je jedno i drugo, vjerujte mi ovo neće dobro završiti, nisam ništa jalan ili ne daj bože zavidan, ali radi se o koži svih nas, pa možda i naših pokoljenja

Biografija mu je stvarni malo šuplja, odslušao 2 godine na pomorskom a proveo 4 godine 86-90, 91/92 proveo na ratištu, 90-94 bio na Ekonomskom, !?!?!…
92počeo radit u INVESTCO?!?
znači dobili smo supermena koji svojedobno istovremenno ratuje, studira i radi..


Biografija mu je stvarni malo šuplja, odslušao 2 godine na pomorskom a proveo 4 godine 86-90, 91/92 proveo na ratištu, 90-94 bio na Ekonomskom, !?!?!…
92počeo radit u INVESTCO?!?
znači dobili smo supermena koji svojedobno istovremenno ratuje, studira i radi..

da nije to onaj što je Plenki Vrdoljaku spočitnuo, ili je Plenki u inat našao svoga, ali uistinu, ovdje nam Supermen i treba, samo je upitno koće li smjeti koristiti oružje na poslu

Možemo i mi dobiti malo zaleđine…..zabrane ovrha..???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close