Styria preuzima Poslovni dnevnik

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Styria preuzima Poslovni dnevnik

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molio bi moderatora da malo ostavi temu…

mišljenja…???

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Pošto je dionica Poslovnog dnevnika?[wink]

To: zg28

Potpis tipa Zanimljivi likovi tenkista i Matrix nema šta nisu korektni.

e frendic moj neznam ali meni kad je dosadno obavezno pogledam tem gdi oni pišu. Dečki su faka ajnc a kak se kaže

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

zanima me kaj ak nam Štajarci ukinu gledalicu gdje bumo pratili rast naših ljubimica

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Premješteno iz teme: [color=blue]Preuzimanje poslovnog dnevnika i portala poslovni.hr[/color]


28.12.2007 12:31 Styria preuzima Poslovni dnevnik i portal poslovni.hr Styria Media International AG dogovorila je kupnju Poslovnog dnevnika i internetskog portala http://www.poslovni.hr, a s dosadašnjim vlasnikom i glavnim urednikom Stjepanom Andrašićem dogovorena je suradnja u poslovnom izdavaštvu. Pretpostavka za akviziciju je odobrenje Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja, a suradnja dva poslovna partnera može započeti najranije 1. ožujka 2008., stoji u priopćenju Andrašićeve nakladničke kuće Masmedia koja je vlasnik tvrtke Dnevnik d.o.o., izdavača Poslovnog dnevnika. Styria će imati većinski udio u Poslovnom dnevniku i portalu, a Andrašić u tvrtki Masmedia iz koje priopćuju da je “cilj oba partnera u realnom vremenu stvoriti jakog regionalnog lidera u segmentu poslovnog nakladništva”. Osim u Hrvatskoj, Poslovni dnevnik se prodaje u Srbiji i Bosni i Hercegovini, a u Masmediji tvrde da list izlazi u nakladi od 7.500 primjeraka dnevno. Austrijski medijski koncern Styria Media International AG vlasnik je Večernjeg lista i 24sata. (Hina) ************************* Tragom ove vijesti, otvaram temu za raspravu jer mi se čini važnom. Dao sam dio svog života (čitaj vremena, emocija, znanja) u ovaj forum i osjećam ga kao dio sebe. Neki bi rekli da sam se “navukao” na njega. I JESAM! Zanima me što vi mislite hoće li nam, ako se realizira ovo preuzimanje, zasjati sunce ili će se nad nama nadviti crni oblaci. Styria u svom vlasništvu ima Večernji list i 24 sata. Meni je važno, da Poslovni dnevnik ne bude nalik niti jednoj od ovih tiskovina. Tek sada postaje aktualna rasprava koju sam jednom prilikom na ovom forumu vodio sa urednikom u Poslovnom dnevniku (mislim da je to bio g. Mario Duspara) u kojoj sam tvrdio da je određeni postignuti “elitizam” Poslovnog dnevnika njegova velika prednost na našem tržištu. To i sada mislim. Naravno, u najpozitivnijem smislu riječi “biti elita” Na ovom forumu se mogu nači vrhunski postovi nad kojima se mogu zamisliti i mnogi fond manageri, ekonomisti, sociolozi, poduzetnici, investitori i svi drugi koje zanima poslovanje u Hrvatskoj. Volio bih da to ostane trajna vrijednost ovoga foruma! Što vi kažete?

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]Preuzimanje poslovnog dnevnika i portala poslovni.hr[/color]

Zanimljivo imaju 24 sata i Vecernji list-dva kontrasta.Ukoliko budu pametni pustice da bude kao sto je,mogli bi malo poraditi na serveru.
P.s mogli bi i odmoderirat Zgubidana10,ja bi to prvo uradio[proud]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Hvala Vjeko!

Stvarno nisam vidio da je tema već otvorena.
A čini mi se važna.

Što, ovo nikog ne zanima?
Tu i tamo neki sporadični komentar. [sad]

La vita e bella!

24sata ima svoju publiku, Večernji list svoju, a Poslovni dnevnik svoju. Svaki je dobar u svom segmentu i uvjeravamo Vas da ćemo ostati ozbiljni i vjerodostojni.

Naravno da Styria to zna i cijeni.

Styria također posjeduje i ozbiljne i poslovne medije poput ozbiljnog i uglednog dnevnog lista , dnevnih poslovnih novina [url=”http://www.wirtschaftsblatt.at/”%5DWirtschaftsBlatt%5B/url%5D i burzovnog portala [url=”http://www.boerse-express.com/”%5DBörse Express.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Zar nije Styria vlasnik i Klika? Sve ove novine koje izdaju su “svjetonazorski” dosta različite tako da ne vjerujem da će nešto bitno mjenjati. Forum mi se sviđa i ne treba ga mjenjati. Počeo sam ga pratiti gotovo od početka i također sam se navukao

Dugoročno, svi smo mrtvi

Tek sada vidim da je ova tema otvorena…,a znamo i što sve posjeduje Styria…,ali nas ipak zanima koja će joj poslovna politika i koncepcija biti vezano za poslovni dnevnik,a bome i za ovaj forum…jer se i mi osjećamo dijelom ovog virtualnog prostora,pa nekako mislim da imamo pravo znati…
Da li nam to ipak u kratkim crtama možete naznačiti…ili ste to novome gazdi ostavili na slobodnu volju…


24sata ima svoju publiku, Večernji list svoju, a Poslovni dnevnik svoju. Svaki je dobar u svom segmentu i uvjeravamo Vas da ćemo ostati ozbiljni i vjerodostojni.

Naravno da Styria to zna i cijeni.

Styria također posjeduje i ozbiljne i poslovne medije poput ozbiljnog i uglednog dnevnog lista , dnevnih poslovnih novina [url=”http://www.wirtschaftsblatt.at/”%5DWirtschaftsBlatt%5B/url%5D i burzovnog portala [url=”http://www.boerse-express.com/”%5DBörse Express.

sve je to OK nego recite vi nama hoce li oni sto vama dignut place ili ce otpustit 20% i skinuti place.Kakvo je tu stanje jer ak to naprave otici ce puno kvalitetnih ljudi.Sto su obecali za radnike

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Dok ne dobijemo odgovor od PD WEB-a…možda se u samoj suštini i neće nešto mijenjati…možda se poboljšaju samo tehnički momenti…sve drugo ja bih ostavila tu negdje i naravno obavezno našeg Vjeku…

Portal http://www.poslovni.hr ima detaljno razrađen višegodišnji plan razvoja, počevši od dodatnih funkcionalnosti pa nadalje…
Ulazak Styrije u vlasništvo znatno će ubrzati taj razvoj, iz jednostavnog razloga, prvenstveno jer će više ljudi raditi na projektu. Styria je vrlo bogata i moderna firma s jakom logističkom podrškom. S druge strane ekipa iz poslovnog zna kamo portal mora “ići” i kako se razvijati. Sinergijski učinak neće izostati.

Mislim da nas sve čeka vrlo zanimljivo i jako dobro razdoblje.

Također siguran sam da će neke nove funkcionalnosti jako ugodno iznenaditi korisnike. 😉

New Report

Close