Stopa nezaposlenosti najniža u posljednje tri godine

Naslovnica Forum Komentari članaka Stopa nezaposlenosti najniža u posljednje tri godine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

pa dobro do kada će se laprdati o ovom statistički besmislenom podatku????

pokažite broj zaposlenih pa onda laprdajte!

Istodobno se stopa zaposlenosti među Hrvatima povećala u Irskoj,Kanadi, a uskoro i u Njemačkoj

...ladies and gentlemen....AC/DC

Nakon što su raznim smicalicama istjerali ljude s burze i nakon što je sto tisuća ljudi moralo napustiti Hrvatsku trbuhom za kruhom oni nama serviraju i dalje predizborne laži.

Najvažnije je reći da je opet pao broj zaposlenih !

I da je 2014. u Hrvatskoj najmanje rođene djece u povjesti !(VL)

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ekonomski-institut-ceka-nas-dvije-godine-stagnacije-rast-gospodarstva-je-prespor/827170.aspx

.

ZADNJIH godina autobusi za Njemačku puni su mladih iz Hrvatske koji idu “trbuhom za kruhom”.

Tako je bilo i ovog jutra kad smo došli na zagrebački Autobusni kolodvor odakle dnevno vozi desetak buseva prema raznim njemačkim gradovima.

Zatekli smo bus koji je putovao u München, a iako je bilo i stranih turista u njemu, većina su ipak bili mladi iz raznih dijelova Hrvatske, a i BiH koji su spakirali kofere u nadi za boljim životom u Njemačkoj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/puni-autobusi-za-njemacku-prije-tjedan-dana-sam-zavrsila-skolu-ali-ovdje-ne-vidim-buducnost/826873.aspx

Hoće li Državni zavod za statistiku i ove “protjerane” iz Hrvatske predizborno brojati ?

.

Bus koji vozi strane turiste, ljude iz BiH, a ima i nešto iz Hrvatske koji idu turistički, ipak je pun “mladih iz Hrvatske koji idu trbuhom za kruhom”.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Bus koji vozi strane turiste, ljude iz BiH, a ima i nešto iz Hrvatske koji idu turistički, ipak je pun "mladih iz Hrvatske koji idu trbuhom za kruhom".

autobusi za Njemačku puni su mladih iz Hrvatske koji idu “trbuhom za kruhom”.

…bus koji je putovao u München, a iako je bilo i stranih turista u njemu, većina su ipak bili mladi iz raznih dijelova Hrvatske, a i BiH koji su spakirali kofere u nadi za boljim životom u Njemačkoj

.

ZADNJIH godina autobusi za Njemačku puni su mladih iz Hrvatske koji idu "trbuhom za kruhom".

Tako je bilo i ovog jutra kad smo došli na zagrebački Autobusni kolodvor odakle dnevno vozi desetak buseva prema raznim njemačkim gradovima.

Zatekli smo bus koji je putovao u München, a iako je bilo i stranih turista u njemu, većina su ipak bili mladi iz raznih dijelova Hrvatske, a i BiH koji su spakirali kofere u nadi za boljim životom u Njemačkoj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/puni-autobusi-za-njemacku-prije-tjedan-dana-sam-zavrsila-skolu-ali-ovdje-ne-vidim-buducnost/826873.aspx

Hoće li Državni zavod za statistiku i ove "protjerane" iz Hrvatske predizborno brojati ?

Za one neinformirane ovo je skraćena verzija komentara puni komentar možete pronaći ovdje

Vaš link …

Kako simpa od pecorinota što nas upućuje na skraćene i na pune verzije komentara uvaženog nam Pere 7[emo_smijesak]

Hvala ministru Mrsicu kralju zaposljavanja u Rvata na ovim darovima. Njegove mjere zaposljavanja se vec uspjesno koriste i u ostalim zemljama 3. svijeta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Kako simpa od pecorinota što nas upućuje na skraćene i na pune verzije komentara uvaženog nam Pere 7[emo_smijesak]

Inteligentni tekstovi se ne moraju reklamirati oni sami nađu put do čitatelja na ove druge ja moram ukazati. Kao što vidiš i tvoj je citiran.

To što je stop nezaposlenosti niža, ne znači da su ljudi zadovoljni! Neka mi se netko javi tko je sretan da 3500 kn plaće, ako ima i toliko. Ne možeš normalno živjeti ni sa 5000kn plaće a sve ispod je socijala.

New Report

Close