Što smo danas tržili!!!

Dokupio VITA u petak po 1,43
danas po1,50[smiley2]

kupio RANF za dugoročno za 1.90km
kupio VITA doznao da je prodana definitivno za 29,5 mil.€ podravki

Kupio MIRA Prijedor

Kraševa tvornica keksa Mira iz Prijedora proizvela je ove godine 4600 tona keksa i vafla što je najveća proizvodnja u posljednjih 14 godina. Od proizvedene količine u inozemstvu je prodano 3700 tona (Hrvatska, Slovenija, Makedonija, Srbija, Crna Gora, Švicarska, Švedska, Njemačka, Češka, SAD, Kanada i Australija), a ostatak na tržištu BiH.
Prihod Mire iznosi 8,18 milijuna eura. Tvornica je ove godine izgradila svoju tvornicu vode te makrobiološki i fizikalno kemijski laboratorij. Kraš je od ponovnog preuzimanja Mire u obnovu poduzeća uložio oko 1,5 milijuna eura. U idućoj godini planirana je proizvodnja od 5.192 tone keksa.
Imovina Mire Prijedor je 23 milijuna eura. Poduzeće ima potraživanja u BiH u iznosu od 2,28 milijuna eura. Gubitci prijašnjih godina iznose 3,91 milijun eura. Dugoročne obveze su 1,1 milijun, a kratkoročne 5,33 milijuna eura.

poslovni.hr

Kao i svi kupio Vitaminkicu…

Ja sam dokupljivao MIRA, CELX, NGRD, VTPR i VBIP!

[i][b]--TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU -- -- A MOŽDA I NEŠTO VIŠE--[/b][/i]

Kupio ajvar za 1,43 u petak[smiley11]


Kupio ajvar za 1,43 u petak[smiley11]

[smiley2][smiley2][smiley2]mogao si i kisele paprike,odlične su![smiley2]

Ponosno obajvljujem… čujte i počujte…

– EPCG
– JGPK
– ZECG

[smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


Ponosno obajvljujem… čujte i počujte… – EPCG – JGPK – ZECG [smiley2]

Ma bravo Seve,i ja razmišljam o EPCG.

Kupio MRMR-R-A.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ja sam izlazio iz INVP po 0.549! Đavlu malo bilo, mislim da je cijena sad prenaduvana i da će uskoro dole, a možda se i varam!

[i][b]--TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU -- -- A MOŽDA I NEŠTO VIŠE--[/b][/i]

dokupio RNAF po 1,94 km

Kupio CELX bez dizanja cijene!

Mislim da je CELX prilično isplativa investicija ali na duge staze. Po izjavama direktora još nisu postali profitabilni, a iskazali su sulidnu dobit ove godine. Znači da kroz godinu ili dve možemo očekivati velike rezultate sa ovom hartijom… Bojim se cijene kad jednom objave neto dobit od nekoliko miliona!

[i][b]--TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU -- -- A MOŽDA I NEŠTO VIŠE--[/b][/i]

New Report

Close