‘Stanje u Holdingu je alarmantno, 2500 radnika prijeti otkaz’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Stanje u Holdingu je alarmantno, 2500 radnika prijeti otkaz’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

PM da im PM! Sve jasno…
Čitaj, idu 20% viši računi!

Ako može jednom onda može i dvaput!

Bandić je u predizbornoj kampanji to valda svi kužite .Tovari drugove iz SDP-a ,hebiga vraća Milanoviću stare dugove .Reži miki samo reži.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

prilikom izbora prije dvije god sam sam ukazivao na to da će SDP na cijelu Hrvatsku primjeniti model upravljanja Zagrebom, Zg skupštinom i Zg holdingom kojom će cijelu Hrvatsku izdevastirati i izlihvariti kao što su to napravili Zagrebu, ekstremnim povećanjem birokracije, svih komunalja, inspekcijskom represijom, uvođenjem novih poreza, prireza, izmišljanjem nebuloznih i apsurdnih nameta renta … itd, paralelno provodeći medijsku demagogiju da sve to rade za interesi i samo interes građana … jedna je bitna razlika, za razliku od države, Zagreb je imao izbor i izabrao Bandića a što ćemo mi za 2 god, opet birati između govna i onoga što je pas posro ???

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Lako je Vama u ZAGREBU , ulagati u razvoj…samo u Holdingu ste napravili
milijarde kuna duga……sve, što ste izgradili – NIJE PLAĆENO!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sad mi je jasan sukob Milanović – Bandić……… Ovaj / Bandić/ uopće ne
shvaća – da je ZAGREB, kojim on rukovodi – putem Holdinga spickao
MILIJARDE…..a ko , fol gosp Bandić se prenemaže, kako će sve napraviti,
sve ..sve…i još više od toga..
Ljudi moji, Bandić se mora ispričati PREMIJERU.! Holding je još gori od
HDZ-a….i oni JOŠ ISISAVAJU novac i postoje kao živi pravni subjekat..
Pa to je zbilja teška situacija….a Bandić- godinama vodi Zagreb
i NIŠTA NIJE PODUZEO DO SADA ???
Ko, da Vlada gasi požar sa strane i sanira požarište ….a na sredini,
bukti hidrogenska bomba /Holding/…!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

U pravi su miss. Miami

Plaće su u Holdingu oko 7800 neto dok je prosječna plaća u ZGB oko 6200 kn neto.

Kroz subvencije(porez građana) Holding dobije oko 1000 HRK po glavi Zagrepčana dok radi gubitke i ima plaće koje su 1600 kn više od prosjeka grada u kojem dobije subvencije.

Nadalje, cijena pojedinačne karte ZET-a od 15 hrk je prebolesno skupa i uza sve subvencije rade gubitke jasno se vidi da je to crna rupa bez dna.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Zagreb je imao izbor i izabrao Bandića a što ćemo mi za 2 god, opet birati između govna i onoga što je pas posro ???

Bandic je od Zagreba napravio najneperspektivniji grad u Europi. Sada ide naredna faza raspada. To je smanjivanje financijskog i trgovackog sektora koji zive gotovo iskljucivo od potrosnje umirovljenika i birokracije.

Linic pokusava otimati po Dalmaciji i Slavoniji kako bi nahranio vojsku nepotrebnih birokrata u Zagrebu. Koji ulaskom u EU postaju jos vise nepotrebni jer ne odlucuju o nicemu. Medutim otpor ce sve vise rasti i u jednom trenutku izbora biti nece, morat ce ih otpustati.

U vezi raprave o tome ko je kriv za tesku situaciju. Sopnica je bila ideja Milana Bandica, tada clana SDP-a.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Dalmacija i ostala jadranska Hrvatska se vucara na osnovu turizma.
Slavonija je vec dugo vremena u rasulu.
Zagreb i okolica zive na racun centralizirane administracije, i bilo je samo pitanje vremena kad ce se raspasti.
Znaci od cijele Hrvatske ostala je jadna jadranska Hrvatska koja zivotari na racun turizma i to samo zato sto vladajuce strukture najmanje mogu utjecati na lijepo vrijeme i prirodne ljepote.
Ali nema turizma u neuredjenoj drzavi, pa ce uskoro i turizam u rasulo.
Par demonstracija po ulicama i ode negativna slika u svijet.

Davno je rekao Sanader da smo u banani. Ali.mu nitko nije vjerovao, iako se tada nije znalo da je Lopuza par exelance.

Neće nitko dobit otkaz, nit će im se smanjit plaće. Cijela ova zemlja je organizirana tako da služi političkim elitama i birokraciji kao njenoj produženoj ruci.

Raspad sistema je počeo, ali promjena tu nema niti će ih biti.

...ladies and gentlemen....AC/DC

New Report

Close