Stanić o 200 otkaza: “Radnici su samo uzimali napojnice, Upravi treba dati otkaz”

Naslovnica Forum Komentari članaka Stanić o 200 otkaza: “Radnici su samo uzimali napojnice, Upravi treba dati otkaz”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mrs, g..no jedno sindikalno, vidio bi te ja da pričaš ovakve idiotar_ije u nekoj privatnoj firmi.
U HAC u treba napraviti pravi propuh, počevši od ovih sindikata i sindikalista koji štite kriminal, a onda nogu svima koji su krali, kakve blaže sankcije, odmah otkaz bez ikakvih prava. A naplatu treba automatizirati, hrpa uhljeba je tu potpuno beskorisna, pa na autocestama u Italiji je prije 20 godina većina naplate bila automatizirana. U HACu su se za vrijeme Kalmete pokrale milijarde, a krali su svi, počevši od ovih sitnih lopova, pa do velikih kao Livaković i ostali. A sve uz blagoslov sindikalista Stanića i drugih. Zato su se i digli na zadnje noge čim se počela spominjati privatizacija i prodaja. Sindikate u državnim firmama treba ukinuti i to je preduvjet da se počne razračunavati s kriminalom i korupcijom u javnom sektoru.

Ovaj lik je intelektualno inferioran i opravdava kriminal! Od vlade su jedino gori sindikati! Za tu mafiju bi trebalo uvesti odgovornost pa bi vrlo brzo njihovih nekoliko glavešina prestalo ucjenjivat!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

na 200kn dnevnice uzimali 1000 napojnice, pa to je pravi eldorado za lopo, ups, napojničare

Treba to sve otpustiti i zaposliti nove i nekorumpirane jer ovdje su svi jednoako iskvareni. razlika je samo sto ovi gore mogu raditi vise sra..a pojedinacno dok ovi dolje to rade grupno.
da nisam radio kao vanjski konzultant ne bi ni sam vjerovao sto sam sve dozivio.

da mi je vidit tu budalu koja ostavlja napojnicu na autocesti

Tipičan socijalistički sindikalista, što god da netko od njihovih članova napravi ne smije biti kažnjen, ali zna sve kako voditi firmu, iako ima završenu osnovnu školu


Tipičan socijalistički sindikalista, što god da netko od njihovih članova napravi ne smije biti kažnjen, ali zna sve kako voditi firmu, iako ima završenu osnovnu školu

bosanska osnovna vam je kao naša visoka, a Mijat je od Bosne stigao


da mi je vidit tu budalu koja ostavlja napojnicu na autocesti

“napojnice” ostavljaju stranci, jer npr. za dionicu koja iznosi 130kn, kad mu naš autocestarski djelatnik preračuna, to ga otprilike košta 20 Ojro, tako da nastala “napojnica” ostaje savjesnom djelatniku, kao nagrada i nadomjestak za loše ocjene iz matematike u osnovnoj školi, pa tamo ima priličan broj polupismenih uhljeba, od kojih je priličan broj platio svoje mjesto na jaslama oko 5000 Ojro i sada oni to samo višestruko vraćaju

New Report

Close