Šta vi očekujete od EU?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Hrvatska privreda Šta vi očekujete od EU?

Dragi moji intelektualci Republike Hrvatske…
Interesira me šta vi očekujete u budućnosti od Europske Unije?
Da li vidite budućnost vaših unuka?
Unaprijed zahvaljujem na komentarima….
Sa štovanjem…

[color=blue]Smole[/color][color=black][/color][color=blue][/color]

Od EU očekujem prvenstveno da potakne reforme nekih ključnih područja koje naši političari nikad sami ne bi pokrenuli, a većina građana ne daje značajniji prioritet. Našim građanima je važniji Gotovina, partizani/ustaše, Štikla i sl. od npr. digitalizacije zemljišnih knjiga, reforme pravosuđa, monopola na telekom tržištu, niskog stupanja obrazovanja populacije i sl.
Sama EU nije toliko konkurentna na globalnom tržištu i relativna konkurentnost u odnosu na druge će joj vjerojatno padati u budućnosti. Međutim i takav model i ustroj EU-a je bolji od trenutačnog hrvatskog pa gotovo sve što preuzmemo ili budemo prisiljeni preuzeti od EU modela je dobro za nas.

Zahvaljujem vam na odgovoru mada se na slažem baš u cijelosti sa vama.Slažem se sa reformama pravosuđa, digitalizacije sistema i sa njihovim prisiljavanjem naših interesnih skupina na promjene.Misim da će nas zakoni EU još više kao državu osiromašiti a to nam zaista sada ne treba.Ja se inače zalažem za stvaranje zakona koji će po zakonu R.H. znati naplatiti ljepotu i mira lijepe nam naše.Probajmo zaboraviti tešku nam ratnu prošlost i probajmo napraviti svijetliju budućnost.

[color=blue]Smole[/color][color=black][/color][color=blue][/color]

Jel može odgovoriti netko tko nije intelektualac? Ili je ovo samo I klub? [smiley2]

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Svi sa dobrom dušom su DOBRODOŠLI.
Srdačan pozdrav iz sunčanog Rapca.

[color=blue]Smole[/color][color=black][/color][color=blue][/color]

Ništa. Neki će profitirati. Ja ne i zato ću biti protiv.

Ja očekujem da će biti samo teže nego šta je sada.Ja sam također protiv ulaska u EU.

[color=blue]Smole[/color][color=black][/color][color=blue][/color]

Ja ću profitirati i zato sam za[smiley2]

što se tiče bruze, profit, što se tiče svakodnevnog rada i života, zajeb

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

U svakom slučaju očekujem pozitivne pomake.

ja očekujem više šansi za napredak.

Dobri govore: ja ću imati 100 puta veće tržište
Loši: ja ću imati 100 puta veću konkurenciju

[url]http://www.kupujemhrvatsko.com[/url] portal koji besplatno promiče hrvatske proizvode

Sve loše što donosi članstvo novoj pripadnici EU smo dosada prihvatili. Malo priviše ušupkivanja s naše strane (oprostite što psujem). Valjd ćemo u nekim područjima i omastiti brk kak narod kaže.

All shipping lanes lead to China.

Ne bu dobro…..

...samo je smrt siguran posao...

Ja očekujem pozitivne pomake u skoro svakom pogledu.
Možda konačno i dobar dio sadašnje političke elite ode na zasluženo im mjesto – zatvor.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close