Softverski div iz Pule upravlja s 29 ureda na šest kontinenata

Naslovnica Forum Komentari članaka Softverski div iz Pule upravlja s 29 ureda na šest kontinenata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo je primjer iznimno “bolje Hrvatske”.

Znam tvrtku i navedeno je rezultat izvrsnog obrazovanja (FER), predanog rada, najbolje selekcije kadrova (dominantno mladih), kvalitetnog managementa, kreativnosti i usmjerenosti.

Hrvatska bi bila puno bolja da primjenjuje kriterije koje primjenjuju vlasnici Infobipa.

Netko ovdje ima neki problam s matematikom?!

Jel su imali rast prihoda na 60 ili za 60 milijuna kuna, jer oni sa 60 milijuna kuna prihoda nikako ne kogu imati 600-700 zaposelnih i jos prito ostvarivati dobit, a da ne spominjem neke druge stvari.

Ne da mi se sad kopati po FINA-i i gledati ima li tu jos povezanih drustava, al lijepo vas molim da ubuduce pripazite na brojke koje iznosite jel one jednostavno, cak i ovako odokativno, “ne drze vodu”.

I sto jednostavno ne organizirate neki intervju s poslovodstvom nego ispada ko da navodite podatke iz neke info-brošure odnosno ono što ste “sami iskopali”. Malo su u Londonu, malo u Puli, malo u šumi… Mislim, Infobip vam je drugi put u nekoliko dana predmet interesa, a vi niste doznali bas nista pametno i novo? Prosvijetlite nas po cemu je ta firma toliko zanimljiva i ako je, zasto ne odradite posao profesionalno i prezentirate je na primjeren i odgovarajuci nacin?

u Hrvatskoj ih je 300 a prihod je 60 milja. I to stoji. a ovi su valjda izvan hrvatske vjerojatno u povezanim društvima.

Bitno je gdje se knjiže prihodi ostalih povezanih poduzeća jer rečeno je da imaju brojne urede u svijetu. Bitno je i gdje se konsolidacija radi. Broj zaposlenih uključuje i zaposlenike van RH, a prihodi se odnose samo na prihode u RH.

Kako ovaj Infobip ne valja, bio sam tamo nedavno na jednom razgovru za posao…uglavnom, neće oni još dugo tako…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kako ovaj Infobip ne valja, bio sam tamo nedavno na jednom razgovru za posao…uglavnom, neće oni još dugo tako…

nisu te primili?



Kako ovaj Infobip ne valja, bio sam tamo nedavno na jednom razgovru za posao…uglavnom, neće oni još dugo tako…

nisu te primili?
[/quote]

Nisam ni otišao drugi put nakon što sam se raspitao… imate dovoljno informacija na netu o njima…nitko kod njih ne ostaje dugo zaposlen…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Internet je pun negativnih komentara na ovu firmu, a clanak je pun iskrivljene istine i propagande.

Svaka čast. Ovako nešto napraviti o nule u Puli, jebeno!

New Report

Close