Snimka potvrđuje: Tomašić sada vjeruje da Milanović tuče ženu

Naslovnica Forum Komentari članaka Snimka potvrđuje: Tomašić sada vjeruje da Milanović tuče ženu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

istina ružo u pravu si , pa ta vijest već pola godine pokušava doč do javnosti ali se uspješno blokira

pepe7

Znači poanta je ako je istina na štetu Vladara onda je zabranjeno i kažnjivo ju iznositi. Ako pak istinita laž ide u korist Vladara onda se obavezno treba iznijeti inače se medij optuži za zanemarivanje Vlasti i davanje prevelikog medijskog prostora nekome tko to ne zaslužuje.
Zaključak 1): mediji su u HRV postali kao banke, nedodirljivi. Pišu istinite laži i pritom ne odgovaraju. A prvi napadaju kad netko “laže”.
Zaključak 2): mediji agresivno zauzimaju prostor koji im uopće ne pripada u svrhu probitaka pojedinaca ili zarade kuće prostitucijom svog kruga djelovanja
Kako bi rekla moja baka: našla krpa zakrpu.

da li je po Zakonu i premijerova žena sada štićena osoba, ako jeste, nema više problema, oni dečki su jači od Zokija


Znači poanta je ako je istina na štetu Vladara onda je zabranjeno i kažnjivo ju iznositi. Ako pak istinita laž ide u korist Vladara onda se obavezno treba iznijeti inače se medij optuži za zanemarivanje Vlasti i davanje prevelikog medijskog prostora nekome tko to ne zaslužuje.

Tocno, tko je Ruza da bi se njoj davao bilo kakav medijski prostor, osim u crnoj kronici…

Ma to sto on mlati zenu me niti boli niti interesira(pa nisam joj ga ja birao da je sad sazaljevam) pa clanak necu ni citati,ali sto mlati i terorizira ovaj napaceni hrvatski narod me itekako boli. Nadam se da cemo na iducim izborima pametnije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ma to sto on mlati zenu me niti boli niti interesira(pa nisam joj ga ja birao da je sad sazaljevam) pa clanak necu ni citati,ali sto mlati i terorizira ovaj napaceni hrvatski narod me itekako boli. Nadam se da cemo na iducim izborima pametnije.

Nada umire posljednja…Sudeci prema rezultatima svih dosadasnjih izbora, nemas se cemu nadat, koga kod odaberes, sigurno ce biti pogresan…ili nece, zavisi s koje strane gledas…


…Nada umire posljednja…Sudeci prema rezultatima svih dosadasnjih izbora, nemas se cemu nadat, koga kod odaberes, sigurno ce biti pogresan…ili nece, zavisi s koje strane gledas…

Pa tebi su ovi ocito pravi.Naime branis ih jace nego mater i oca. Meni su osobno svi ok jer se lako i brzo prilagodjavam svemu,no nismo svi isti pa jasno vecina koja je bitno drugacija od mene pushi. No tesko da ces ti to razumjet. Sto mi znaci sto dobro zivim kad je oko mene sve tuga i zalost. Nisam tako naucen za razliku od vladajuce oligarhije. Oni imaju zeludac za sve.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Dali je novinar imao Ružin pristanak za tajno snimanje. Ako nije, onda čini kazneno djelo.

Nije kažnjivo djelo vjerovati da netko (ovdje Zoran) tuče svoju ženu, već je kazneno djelo tuči ženu.

Misli li autor članka da Milanović tuče ženu?

Nije kažnjivo djelo vjerovati da netko (ovdje Zoran) tuče svoju ženu, već je kazneno djelo tuči ženu.

Kao sto je kazneno djelo navoditi javnost da vjeruje kako netko tuce zenu iako za to nema apsolutno nikakvih dokaza. A trebalo bi biti kazneno djelo i prenosenje izjava takvih kriplova poput Ruze…

Ivchica, nisi samo zlonamjeran nego i nekulturan.

To je i primjereno tvojoj subkulturi, napadati bez dokaza s mržnjom u srcu i na jeziku.

U krivu si, i to jako dobro znaš.

Kao što se i s pola malog ovčjeg mozga može zaključiti, nije ona navela javnost da vjeruje u to da Zoran tuče ženu, niti je ona prenijela tu izjavu već je to napravio zlonamjerni novinar, koji se uz to lažno predstavio.

Dakle gdje je njena krivnja?


Ivchica, nisi samo zlonamjeran nego i nekulturan.

To je i primjereno tvojoj subkulturi, napadati bez dokaza s mržnjom u srcu i na jeziku.

U krivu si, i to jako dobro znaš.

Kao što se i s pola malog ovčjeg mozga može zaključiti, nije ona navela javnost da vjeruje u to da Zoran tuče ženu, niti je ona prenijela tu izjavu već je to napravio zlonamjerni novinar, koji se uz to lažno predstavio.

Dakle gdje je njena krivnja?

Aha, znaci zlonamjeran je novinar koji prenosi necije izjave? Nije zlonamjerna osoba koja laprda budalastine pred novinarima? I naravno, tko bi naivan mogao povjerovati da mediji kroje tudje misljenje jer danas svi misle svojom glavom, zar ne…

Ona je javna osoba i ne moze laprdat sta pozeli.

Ovčice, mediji doista kreiraju tuđe mišljenje. Zato tako veliki broj glasača u Republici Hrvatskoj permanentno bira krive ljude. Govorim tu o glasovanju za HDZ, SDP, HNS, Josipovića, Bareta itd.

Ti misliš da misliš svojom glavom. Krivo, ti samo slijediš javno mnijenje. Sada je trend napadati Ružu Tomašić. To radi predsjednik, premijer, novinari, mnogi pa i ti.

Ona je javna osoba i u demokratskom društvu ima pravo reči vjeruje li u nešto ili ne. Ili ti misliš da nema to pravo?

mili-vanili vrati sanju sa nedjelje na ponedjeljak redovno .

to je taj zdravstveno odgoj koji nam uvode.

ju ken trast as .hrabro u europu.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Kad bi mene novinar pitao takve gluposti o aktualnom premijeru ja bi mu od srca rekao sve što o tom tikvanu mislim! Ne samo da mislim da takav tip možda tuče i svoju ženu kad već lupa gluposti ko “maksim po diviziji” u svakoj prilici i neprilici!

New Report

Close