Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
SNHO-R-A 210,00 208,50 210,00 209,71 209,00 210,00 564 118.276,73 0,00%
investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

to kreso, delistiraj ga odmah s popisa prijatelja. nes majci ::)))))))))))))

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi …

KressoM 8.8.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

:-) Svi ce naucit osnove!!!! :D

:-P

:-D

:-P

O dionicama i filozofija ulaganja… Mali Dioničar [youtube.com]

-filip- 22.12.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

tek sad vidim koju sam lavinu izazvao :-) a zapravo sam mislio na istiskivanje malih, ne delistiranje. o delistiranju sam naučio na par zadnjih stranica :-)
ali unatoč svim mojim strepnjama, zadnjih par tjedana stalno dokupljujem derivate, čim se pojave neka sredstva. žena prigovara da gdje su mi pare, kako nikad nemam. a ne zna da ću još malo i imat puno više ;-) (vjerojatno)

borsa 21.2.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Sudeći po prometu SNHA izledno le uvrštenje LRHC ovaj tjedan.

VedroNebo 4.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

SNHA ima LRH a ne LRHC.

“…a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca…”

bogata 29.9.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

borsa

prije bih rekla da je izgledno da su neki pogledali upravo danas objavljeno izvješće LRH.
naime, snha ima lrh, a ne lrhc kao što je vedronebo napisao.

ValueWalk 21.8.2014.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Zato je lijepše sam računati pa kupiti prije nego se objavi. Iako mi se čini da nije netko zato kupio, kroz Betu je jeftinije

“Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.” Nietzsche

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

borsa

oo je fascinatno.

1. snha nema lrhc

2. lrhc ne moze na burzu dok hanfa ne amenuje, a u petak nije amenovala, dakle najranije moguće petak za 3 dana

mislim, ovo je stvarno nevjerojatno. ne moze covjek pratiti sve dionice, ali one u koje je uložio ili misli uložiti, pa tu valjda mora uraditi domaću zadaću

borsa 21.2.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Svi veliki znalci.
Teško je otići na moje dionice i pogledati top 10 i pametovati po forumima,ako se već nema za knjigu dioničara.
Nego,nisu bili rekli da Lrhc ide sredinom mjeseca?

ValueWalk 21.8.2014.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

borsa

Svi veliki znalci.
Teško je otići na moje dionice i pogledati top 10 i pametovati po forumima,ako se već nema za knjigu dioničara.
Nego,nisu bili rekli da Lrhc ide sredinom mjeseca?

Možete molim vas pojasniti što ste točno htjeli reći sa poboldanim?

A što se tiče uvrštenja LRHC tko su oni (koji su to rekli)? Očekivanja se daju u skladu sa zakonom propisanim rokovima i dosadašnjom praksom, a sve to možete detaljnije proučiti na HANFA-inim stranicama i stranicama ZSE vezano za rokove uvrštenja nakon odobravanja prospekta. Uz naglasak da su to i dalje očekivanja i nije ništa zapisano u kamen.

“Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.” Nietzsche

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

zasada znamo samo da funky nije bio u pravu - izlist ide i zahtjev za uvrštenje je dan na hanfu. to je već sasvim dovoljno. a to da hanfa na 100 papira trazi još i 101, je općepoznata stvar. pravo je čudo da kraj naše birokracije uopće itko i uspije biti izlistan.