Slučaj koji poziva na oprez: Prošle godine prodao stan, a sada mu prijeti ovrha za režije

Naslovnica Forum Komentari članaka Slučaj koji poziva na oprez: Prošle godine prodao stan, a sada mu prijeti ovrha za režije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

saom je hrvatskom sudstvu to normalno.
jadno da jadnije ne moze biti


saom je hrvatskom sudstvu to normalno.
jadno da jadnije ne moze biti

Bi li ti kao stranac ulozio ista u takvu drzavu? Zasto je kako je, sve je jasno.

eto hrvatske 21. stoljeća, kao neka afrička država iz 19. stoljeća.

ovdje je osnovni problem što nesposobni neradnički komunistički paraziti neće da uvedu jedinstvene račune plaćanja za režije. sve što treba jest jednokratno poslati podatke za obračun iz sva
ke komunalne tvrtke, i onda obavljati obračun sa središnjeg mjesta. ali ne, onda bi trebalo pootpuštati silne nikom potrebne uhljebe iz računovodstava i financija komunalnih tvrtki.

Slucajna država.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Da mi imamo klasično podstanarstvo/stanarstvo onda bi sva brojila (plin, voda,struja…) glasila na najmoprimca. A ne da meni dolaze ovrhe, ako moj stanar ne plati račun za brojilo, koje on koristi, a glasi na moje ime. Što je ovaj gospodin propustio, a što je praksa na zapadu, napravi se protokol o stanju brojila. Tom protokolom se priloži pismena izjava za Plinaru, HEP, Vodoopskrbu, Odvoz smeća, komunalne naknade… tko je od tog i tog datuma novi vlasnik odnosno korisnik.

hrvaristan turkmenistan uzbekistan …

mi smo ipak zemlja slučaj

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/kupili-ste-stan-i-prebacili-biste-rezije-na-sebe-evo-tko-ce-vam-raditi-najvise-problema/7747845/

New Report

Close