Slavonija odumire: Imaju najmanji BDP po stanovniku, najsiromašniji su i iseljavaju

Naslovnica Forum Komentari članaka Slavonija odumire: Imaju najmanji BDP po stanovniku, najsiromašniji su i iseljavaju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kad prestanu trabunjat da bi Slavonija ‘mogla hraniti pola Europe’ možda će im krenut. Ravnicu takve vrste ima skoro pa svaka eu država. Odj… mitove iz prošlog stoljeća… Odj… poljoprivredu i počet se bavit nečim unosnijim.

Iako se slažem s @neo, žalosna je činjenica da Slavonija propada.

Neo govno jedno glupo…da zivis u slavoniji znao bi sta se desava!tolikimladi ljudi sa diplomama idu trbuhom za kruhom kao i ja!da si ikada bio u slavoniji nebi pisao ovakve jadne sprdacine…glupane ljudi su gladni a nasa usrana vlada gleda samo svoj dzep…i kako da jos vise ukradu od napacenog naroda.radio sam i u istri i u dalmaciji i u Zagrebu…ti sijelovi Hr nemaju veze sa stvarnisti Slavonije.zato mi nemoj baljezgati jer nemas pojma o pojmu.vjerojatno nisi bio ni u jajima svoga oca dok su ljudi u slavoniji prolazili kroz razaranja i ubijanja.sada si se nasao pametivati govnaru!

A što sam ja krivo rekao što ti svojim primitvnim odgovorom nisi potvrdio. Rat je završio 1995-e, sada je 2016.a. Pogledaj Njemačku 20 godina nakon rata? Dokle će rat biti isprika?!?! Do 2200-e.
I dokle god ti očekuješ da ti Vlada nešto riješi tamo dobićeš upravo ovo što i imaš… Priču da se trebate baviti poljoprivredom i možete ‘hraniti pola europe’ upravo vam i prodaju ‘mudraci’ iz Zagreba. I dokle god ih vi slušate i ‘čekate pomoć rezultat će biti isti.
Pametni će otići a gl.pi će i dalje čekati pomoć i sanjati kako mogu hraniti pola europe

New Report

Close