Skupocjena vila Željke Markić bespravno je sagrađena?

Naslovnica Forum Komentari članaka Skupocjena vila Željke Markić bespravno je sagrađena?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ma ni je moguće !? [emo_smijeh] a zgleda kak anđelelek kad si malo već spijem.

who dares, wins

Idioti sa niskim udarcima je još samo jačate,koliko vaše gazde duguju državi poreza ?[emo_palacd]

ček malo, zar nije i ministrica graditeljstva podnijela zahtjev za legalizaciju svoj bespravne garaže??? [emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

zatucana glu**a… od samog početka su me zanimali koji su njeni drugi interesi i šta želi postići tim referendumom.. kad za čudo ima hrpu extremnih i idiotskih teorija i iznošenja koja se za današnje vrijeme ne mogu pojmiti i još pored toga stranku koju želi progurati u i za ime starih bakica u crkvi i svećenika lopova i pedofila i svega ostaloga koji sugeriraju bakicama da okruže ZA…
Iskreno se nadam da joj referendum neće proći, da će ljudi uvidjeti ljudsku glupost i da još uvijek ima normalnih ljudi, a ne toliko zatucanih pogrešnim uvjerenjima da su oni ugroženi nečim i nekim

ovo je jako licmjerno, pa 80 posto hrvatske ima isti problem ali njezino stanje je sad interesantno za izvlačit na površinu, pa evo pišite i da je moja bespravno sagrađena
i sve pišu ovi crveni trakičari “protiv”, i vama da se dozvoli da dobijete na referendumu pa žive bi nas pojeli i tražili da i kanibali uđu ko manjina u ustav, neće moći ove noći
pa ljudi borite se, glasajte ” ZA”, budite za dom spremni, za svoju obitelj spremni za sve napravit i borit , jel ovo je prevelika hajka i siljenje nečega što večina ne želi

pepe7

tomo7 cega se ti bojis? sta mislis da ti je ugrozeno? kako ti je do sada bilo tako ce ti i nadalje biti, kao da netko moze dirati tvoju i moju obitelj i da odnosi drugih mogu nešto promjeniti,e pa ne mogu, nego se samo može dogoditi diskriminacija..
A kada si takav veliki vjernik, pogledaj zašto se obilježava međunarodni dan nasilja nad ženama, pogledaj zašto se tako malo djece posvaja!!! Bit je zdrav odnos između dvoje ljudi, koji su dio bilo kakve zajednice, koji mogu biti sretni, zadovoljni, slagati se, biti ravnopravni, imati zdravu obitelj pa makar to bile 2 žene ili 2 muškarca, bitno da je sve u redu i da dijete može imati sretnu obitelj… njega sigurno neće nitko tjerati u crkvu kako bi mu se nametalo da sluša nešto što ne voli i ne želi, da mu svećenik u 2. razredu osnovne škole pusti zastarjeli video, sa zastarjelim metodama pobačaja… neće ga nitko tjerati da bude gay, nego će mu se usaditi zdrav svjetonazor da odabere ono što želi.
Malo si pročitaj da je navedena gospođa već pokušala sa takvim stvarima preko druge političke stranke pa su je napustili, a onda joj je sada uspjelo… Možeš si misliti kakav je odgoj imala i kako su njena djeca sretna što ona tako priča – NE.
Ja imam obitelj i znam što su obiteljske vrijednosti, znam da ničime nisam ugrožen osim lošim stanjem države i ovakvom bezveznom stvari koja se dopustila.. više bih volio da tih 48 mil kn ode u druge svrhe, a ne u puko prepucavanje za bezznačajnu stvar.

Nemojte biti ovce , nedajte se manipulirati od terorista i nasilnika!
Saznajte zašto glasati za a zašto protiv .
Mnogi će se sramiti cjeli život zbog izjava ovih dana.
I izađite 01.12.2013. na Referendum !

abc:
Evo snimke jučerašnjeg Fokusa (ispod odaberite slovo F i Fokus)……argumenti……….:

http://www.hrt.hr/enz [hrt.hr]

.

Koliko ja znam sadašnji predsjednik države je uredio ZAMP tako da on ima veće honorare na izvedbu svojih glazbenih dijela veće od mnogih poznatih glazbenika.

Linić ima pustu lovu na tajnim računima.

Bivši ministar turizma je prevario istarsku obitelj za 20 milijuna kuna prenamhenom poljo u građevno zemljište.

Lorencin je držao ljestve Vidoševiću kod prenamhene zemljišta u jednoj općini gdje je bio predsjednik općinskog vijeća.

Itd.

Evidentno je ovdje da se radi o fašistoidnim i/ili komunističkoidnim metodama zastrašivanja ljudi.

Zato ovaj referendum više nije samo referendum o Braku, već je ovo borba za demokraciju, a protiv puzajujeće diktature što je ova Vlast želi uvesti.

Zato hrvatski narode izađite na izbore i pokažite da demokracija još uvijek nije umrla u Hrvatskoj.
Smrt počecima diktature, a sloboda demokraciji.
Pustimo li ih da nas ucjenama zastraše, liše nam se piše.

-napisao sam već jednom da je jadno što se pozivate na tih 48 milja ( što se niste bunili kada je trebalo spojit izbore , tu vas nije smetalo gubitak mislim cc 130 mil kuna , da nenabrajam dalje ,složit ćeš se da je bilo hrpu većih gluposti na koje se trošilo, evo vlada ga troši kroz medije nagovarajući i šireći propagandu “protiv” to te ne smeta
-jesam vjernik ali nisam rekao da sam tako veliki vjernik, pa mi nemoj ko neka baba stavljt to u usta, čitati s razumjevanjem
-promjenit će se itekako , jednog dana ako slučajno prođe referendum bit će mo na istoj strani ako ništa drugo onda nažalost zbog djece, jer će tvoja i moja djeca morat debelo pazit kako se obraćaju i ophode s djecom pedera i lezbi, tj morat će se prilagođavat njima , a smatram da se većina nemora prilagođavat manjini
– što se tiče nasilja prema ženama neka svatko odgovara pred zakonom, to nema nikakve veze s ovim, di piše da se dva pedera neće mlatit ( inače su jako agresivni, pogotovo onaj koji nije tetkica)
– malo djece se posvaja zbog zakonskih regulativa i zavrzlama, i bit će žalosno ako se popusti tj dopusti lakša procedura kad bi pederi trebali usvajat
– zdrav odnos nemože biti prema djetetu ako ga odgajaju dva pdera ili lezbe jel to nije zdrav odnos i zdravo okruženje za dijete, tek onda će nastupit problemi i konfuzija u glavama djece , jedino ako ne usvoje malog pedera ili lezbu jel jedino će oni to shvatiti a koliko znam po rođenju djeteta se nezna kakovog je ono sexsualnog opredjeljenja
-za kraj tj za jedno par generacija tko će im rodit djecu koga će posvajat, hoće nakon nekog vremena porobit dio žena i muškaraca ko robove da im rađaju (jel pravi peder ili lezba ne žele umjetne oplodnje , ni davat svoje sjeme ženi)
– zvuči ti ovo ko SF ali tako je , i da kažem da većina ljudi nema ništa protiv njih ni ja osobno sve dok me ne diraju i zaj… ali ovome oni žele doći do mogućnosti usvajanja djece ,a za to ljudi nisu, zato im treba definicija brak kao prvi korak a poslje će se pozivat samo na taj ustav i definiciju braka i smijat nam se u facu ( pa pogledajte taj pr, svi angažirani iz neke koristi od one suhe Trbovićke pa nadalje naravno seka joj lezba al ne buni se ona nego seka Danijela koja može privuči medije..fuj..)
neka definiraju svoju zajednicu imenom kojim hoće ali ne brak” to im nitko neće osporit ali ne njima daš prst oni hoće cjelu ruku … prvo je krenulo s prajdovima dalje znaš i sam ako imaš barem 35 god

pepe7

nisu mi draga topla braća i slični,ali kad vidim ekipu na čelu s markić,joj
kaj stvarno netko živi s njom u braku

Dobro je, vidim da imaš bar neko normalno razmišljanje, ali ova žena što tvrdi nije normalno. Najviše mi smeta, a pretpostavljam i drugima što se ona želi ispuniti kroz taj referendum, njeni krajnji ciljevi za dalje, politički ciljevi, ciljevi njene stranke i njena očita manipulacija osjećajima ljudi.
Nisam neki zaluđen politikom i strankama te kao neutralan slobodno mogu reći kako je vlada postupila ispravno odustavši objaviti video za kampanju protiv.
Ostalo je naravno na svakom pojedincu, ali kao što ti kažeš da ćemo jednog dana morati paziti kako im se obracati, ali isto tako moramo paziti kako se obracamo siromasnima da ne povrijedimo njihove osjecaje, onima koji imaju svoja uvjerenja – vjerska, oni koji su invalidi itd… sve se svodi na ravnopravnost.
Je da gej zajednice ne mogu imati biološku djecu, ali zašto to ne omogućiti kao neko od rješenja da oni dobiju djecu ako žele, njima bi svakako bilo lijepše nego u domu. Na kraju ne bojim se zbog ljudske populacije da necemo opstati zbog gejeva jer nas i ovako na ovom svijetu ima previše i svi se tu nekako moramo slagati na razne nacine – poštovati tuđe i čuvati svoje 🙂

rmarko
– zabole me za njenu izjavu ja ti govorim o svojem stavu i kažem da mi je nevjerojatno da sada toliko prljavog veša koji nema veze s akcijom oko koje se ona angažirala izvlači van i ocrnjuje
– nemoj bit naivan , dali si pogledao cjelu njenu izjavu, sasječena i izrezana joj je izjava, tako da ona sad kakvu je večina čula zvuči ružno al žena je sve ljepo objasnila ali medijski jači tj sprdovci tj vladajući su je intrepetirali van takvu kakva sad je jel njima odgovara

moram ić lp

pepe7


Dobro je, vidim da imaš bar neko normalno razmišljanje, ali ova žena što tvrdi nije normalno. Najviše mi smeta, a pretpostavljam i drugima što se ona želi ispuniti kroz taj referendum, njeni krajnji ciljevi za dalje, politički ciljevi, ciljevi njene stranke i njena očita manipulacija osjećajima ljudi.
Nisam neki zaluđen politikom i strankama te kao neutralan slobodno mogu reći kako je vlada postupila ispravno odustavši objaviti video za kampanju protiv.
Ostalo je naravno na svakom pojedincu, ali kao što ti kažeš da ćemo jednog dana morati paziti kako im se obracati, ali isto tako moramo paziti kako se obracamo siromasnima da ne povrijedimo njihove osjecaje, onima koji imaju svoja uvjerenja – vjerska, oni koji su invalidi itd… sve se svodi na ravnopravnost.
Je da gej zajednice ne mogu imati biološku djecu, ali zašto to ne omogućiti kao neko od rješenja da oni dobiju djecu ako žele, njima bi svakako bilo lijepše nego u domu. Na kraju ne bojim se zbog ljudske populacije da necemo opstati zbog gejeva jer nas i ovako na ovom svijetu ima previše i svi se tu nekako moramo slagati na razne nacine – poštovati tuđe i čuvati svoje 🙂

Ovako nešto može napissati samo netko tko nema veze s mozgom. Djeci je pakao odrastati u takvim zajednicama, to će ti svaki stručnjak potvrdit, no zbog političke korektnosti o tome se ne govori. Većina takve djece odraste u nesigurne i nestabilne osobe koje ni same neznaju tko su.

Ustalom Tomo7 ti je sve lijepo objasnio, naivan si kao francuska sobarica.

...ladies and gentlemen....AC/DC



Dobro je, vidim da imaš bar neko normalno razmišljanje, ali ova žena što tvrdi nije normalno. Najviše mi smeta, a pretpostavljam i drugima što se ona želi ispuniti kroz taj referendum, njeni krajnji ciljevi za dalje, politički ciljevi, ciljevi njene stranke i njena očita manipulacija osjećajima ljudi.
Nisam neki zaluđen politikom i strankama te kao neutralan slobodno mogu reći kako je vlada postupila ispravno odustavši objaviti video za kampanju protiv.
Ostalo je naravno na svakom pojedincu, ali kao što ti kažeš da ćemo jednog dana morati paziti kako im se obracati, ali isto tako moramo paziti kako se obracamo siromasnima da ne povrijedimo njihove osjecaje, onima koji imaju svoja uvjerenja – vjerska, oni koji su invalidi itd… sve se svodi na ravnopravnost.
Je da gej zajednice ne mogu imati biološku djecu, ali zašto to ne omogućiti kao neko od rješenja da oni dobiju djecu ako žele, njima bi svakako bilo lijepše nego u domu. Na kraju ne bojim se zbog ljudske populacije da necemo opstati zbog gejeva jer nas i ovako na ovom svijetu ima previše i svi se tu nekako moramo slagati na razne nacine – poštovati tuđe i čuvati svoje 🙂

Ovako nešto može napissati samo netko tko nema veze s mozgom. Djeci je pakao odrastati u takvim zajednicama, to će ti svaki stručnjak potvrdit, no zbog političke korektnosti o tome se ne govori. Većina takve djece odraste u nesigurne i nestabilne osobe koje ni same neznaju tko su.

Ustalom Tomo7 ti je sve lijepo objasnio, naivan si kao francuska sobarica.
[/quote]

svi vi ste naivni koji ste odabrali stranu. time ste ispunili očekivanja i pokazali da nemate puno mozga i da uopće ne shvaćate kako svijet i politika funkcioniraju. čestitke na tome.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close