Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Skupocjena vila Željke Markić bespravno je sagrađena?
Pretraživanje
Dionička društva
"Pokretačica inicijative U ime obitelji Željka Markić bespravno je sagradila svoju skupocjenu vilu na otoku Šipanu koja se prostire na više od 4600 kvadrata", objavio je dubrovackidnevnik.hr. Potvrdila im je to, pišu, pročelnica dubrovačkog Upravnog odjela za izdavanje i provedbu dokumenata prostornog uređenja i građenja Silva Vlašić.
tttomo 28.3.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

@ antev,

gore ti piše HHO zašto PD objavljuje takve stvari.

diktato 13.9.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

rmarko

Najviše mi smeta, a pretpostavljam i drugima što se ona želi ispuniti kroz taj referendum, njeni krajnji ciljevi za dalje, politički ciljevi, ciljevi njene stranke i njena očita manipulacija osjećajima ljudi.

otkud ti znaš što ona želi i koji su njezini krajnji ili politički ciljevi? jedini legalan cilj o kojem se sada može diskutirati je unošenje u ustav definicije braka kao zajednice žene i muškarca. sve van toga je obično manipuliranje protivnika takve definicije radi njihovih prizemnih ciljeva i sramotnih pokušaja diskvalifikacije neistomišljenika što je odlično konstatirao HHO!

tramell 11.1.2012.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

nakrala se babetina, sad ide u politiku da se nakrade još više.

bembo 13.9.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

tramell

nakrala se babetina, sad ide u politiku da se nakrade još više.

znam da ti nije lako, ali bar pokušaj komunicirati na civiliziran način?

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

dust310 21.9.2013.
Korisnik s iskustvom
100%

Sto je vise kleveta i laži to nam je referendum sve draži.
Smrt fašističko-komunističkom zastrašivanju. Sloboda narodu i demokraciji.

antev 27.12.2011.
Dugotrajni korisnik
100%

Tramell,

ti si već odavno poznat glasnogovornik Vlade.

Samo pljuješ sve što je vrijedno da bi zamaglio svoj lik svakome pa i tebi samome odvratan.

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

ja nisam za niti jednu vlast, ali ovo što je ona stekla mi se gadi i protivno je duhu crkve za koju se navodno zalaže. uživati u takvom luksuzu dok pola države jedva krpa kraj s krajem krajnje je odvratno i licemjerno. tu kuću hitno treba prodati i darovati novce onima kojima je najpotrebnije - siromašnima.

…povijest se ponavlja…

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

@ delboy ,

Svi neradnici ,"g'lupi , lijeni i neznalice nemaju ništa i zbog toga se zalažu da se oporezuju pametni , vredni i znalci ,koji imaju imovinu .

Dotična gospođa je doktorica , i muž joj je doktor , ima nekoliko tvrtki , zaruđuje i plaća nekoliko miliona poreza , ima 4 sina , govori 5 jezima , ima podršku svih vjerskih zajednica osim jedne židovske , čak i srpske pravoslavne , čak i islamske…

A ti umjesto što dangubiš na forumima i sereš , mogao bi početi raditi i plaćati porez a ne samo razmišljati o pljački vrijednih ljudi.

.