Skok europskih dionica nakon zabrane short-sellinga

Naslovnica Forum Komentari članaka Skok europskih dionica nakon zabrane short-sellinga

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Od prvog dana – razumijevanja špekulativnih akcija naših brokera / sad više ne goorimo o malim investitorima- jer ih više nema na burzi / bila sam protiv short-sellinga.
Uvjeravali su me da je to jedini način- aktivnosti našeg jadnog tržišta, i jedini put rasta i pada cijena dionica-
koji svima dobro dođe.
Dionički svijet – rekao je STOP ŠPEKULACIJAMA I MANILUPLACIJAMA FINANCIJSKOG TRŽIŠTA.. nastupilo je
veće povjerenje u ulaganje u tržište dionica….

Recite mi sada- tko je kod nas u našoj državi- UOPĆE SMIO PREDLOŽITI ovom jadnom tržištu- ovakvo
manipuliranje …TKO JE TO PODRŽAO – ii uopće predlagao ???? Treba ga ispitati- njegove namjere- stručnost-
koliko se obogatio i na koji način- kolili mu je portfelj i na koga stoji njegov portfelj….i ako je na
vodećoj poziciji- TREBA MU DATI OTKAZ , jer je potencijalno opasan u svojim stavovima- i vjerojatno , se time
služi i sada – kad za to nema pravno uporište…
Kako stvari stoji…došli su neki k pameti!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

heheeh sve me ovo podsjeća na 1929 i tadasnju zabranu short sellinga !!!!!!ali nije u tome problem nego je problem u derivatima—–i stalno cemo padati u deflaciju jer nema toliko monetarne baze za likvidaciju tih ugovora !!!jednostavno nema ,nego treba devalvirati vrijednost ugovorenih derivata i likvidirati to ZLO koje je nama dala AMERIKA uz pomoc Bill Clintona kad je idiot ukinija Glass-Stagalov akt i donio Gramm-Liechy-Bliley akt kojim investicijske banke ulaze na trziste !!!!!!to je samo jedna faza ili jedna varijabla uz koju bi se smirilo samo stanje PRIVREMENO ali naravno investicijske banke su i vlasnice kartela FED-a pa mislim da one to nece prihvatiti a niti mene kao jednog malog seljačića iz Hrvatske ,pa zato i znam da ce franak ponovno doci do paritetea sa eurom na 1/1,znam da ce sada doci i do vise cijene nafte ,da ce zlato skociti ,da ce hrana poskupiti da ce voda biti jos skuplja ,da ce biti bolje zivjeti na farmi nego u urbanim mjestima ,da treba biti energetski neovisan sa sto vise razlicitih izvora a ne ovisan o jednom energentu ,etc,etc ,,,poglete koliko dobrih poslova se moze izvuci ,,,,,,,,,,,,,,,,voli vas andmar

voli vas andmar

ali stvarno moderatoru mi ides na zivce ,sto najprije prepises komentare pa trčes u ured direktora dali mozes objaviti komentar ili ŠTO!!!jadna moja HRVATSKA ,zivimo u jadnom TOTALITARNOM sistemu nego sto je bilo demokratsko samoupravljanje za vrijeme onog ubojice zvanog TITO!!!!!

voli vas andmar

New Report

Close