Škegro odgovorio na prozivke da je Ramljak njegov izbor i opisao ga u četiri riječi

Naslovnica Forum Komentari članaka Škegro odgovorio na prozivke da je Ramljak njegov izbor i opisao ga u četiri riječi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

isti učitelj, samo da mu sve ne propadne ka’ tebi

Boro takvih je u hrvatskoj na lopate, nego da li je pošten?

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vjerujem.

Boro je plakao od srece kad je bedaka (Ramljak) uhljebio u Cacicevoj nonsens agenciji. Od Bore sam cula: “Nije donio nijedan deal. Velike dealove nije mogao napraviti jer su veliki (premasuju IQ). Male dealove nije htio raditi jer su mali. U Quaestusu nije doslovmo nista napravio. 0”.

To je istina o Ramljaku i rezultatima za Skegru. RH ima udanu neudanu ministricu ekonomije koja je osjetila “nesto” za IQ deficitarnog vlaja iz Drnisa (i ona je od tamo po majci).
Uglavnom, ako budu slusali Alvareza mozda se nesto spasi. Ako AR pomisli da je sposoban i neovisan onda Agrokor ide u stecaj za manje od 12 mj. Isto bi bilo i sa Gregoriusom (jedino je napravio vanbracnu djecu po Zagrebu) i trecim bezveznjakom koji je “radio” za Lazard Bros. A nije…..

BigBoffin

Ramljak gore dolje, no ja sam za to da počnemo uvozit crnce rukovodioce iz Afrike. Mislim ne može bit gore, može bit samo bolje.


Ramljak gore dolje, no ja sam za to da počnemo uvozit crnce rukovodioce iz Afrike. Mislim ne može bit gore, može bit samo bolje.

CEO Credit Swiss je iz Obale Bjelokosti

Vaš link …

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Što se tiče hitne injekcije likvidnosti, ona bi stigla i da je bio bilo koji povjerenik postavljen za spas, umjesto Ramljaka, no nadam, da će ovaj gospodin biti jednako uspješan, kako je bio i kod moje kolegice s TV, gđe Čeljuske.
Što se tiče gosp. Škegre, ostala nam je, nakon pustošenja Mirovinskog fonda njegova gorka i ne previše osmišljena poruka: “Svaki umirovljenik ima nekog svoga, tko će brinuti za njega. Nosens, Mr Škegro!!!

Što se tiče hitne injekcije likvidnosti, ona bi stigla i da je bio bilo koji povjerenik postavljen za spas, umjesto Ramljaka, no nadam, da će ovaj gospodin biti jednako uspješan, kako je bio i kod moje kolegice s TV, gđe Čeljuske.
Što se tiče gosp. Škegre, ostala nam je, nakon pustošenja Mirovinskog fonda njegova gorka i ne previše osmišljena poruka: “Svaki umirovljenik ima nekog svoga, tko će brinuti za njega. Nosens, Mr Škegro!!!

Što se tiče hitne injekcije likvidnosti, ona bi stigla i da je bio bilo koji povjerenik postavljen za spas, umjesto Ramljaka, no nadam, da će ovaj gospodin biti jednako uspješan, kako je bio i kod moje kolegice s TV, gđe Čeljuske.
Što se tiče gosp. Škegre, ostala nam je, nakon pustošenja Mirovinskog fonda njegova gorka i ne previše osmišljena poruka: “Svaki umirovljenik ima nekog svoga, tko će brinuti za njega. Nosens, Mr Škegro!!!

New Report

Close