Singer: To što samo 25 posto građana priliku vidi u poduzetništvu ne znači da smo lijeni

Naslovnica Forum Komentari članaka Singer: To što samo 25 posto građana priliku vidi u poduzetništvu ne znači da smo lijeni

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Poštovana gđo Singer, da u vladi počnu“ s istovremenim i međusobno povezanim politikama koje temelje na činjenicama a ne pretpostavkama. Zašto ne koriste rezultate GEM istraživanja o poduzetništvu? Ili Svjetskog gospodarskog foruma o konkurentnosti? Ili Svjetske banke o lakoći poslovanja?“
Kako možete i očekivati od onih koji su uglavnom završavali fakultete na skriptama i šalabahterima, da čitaju istraživanja i ista implementiraju?
Nemaju oni kulturu studiranja a kamoli da promoviraju „vrijednosti proaktivnosti, inovativnosti i odgovornosti“!

Hrvati nisu lijeni.
Hrvati su jako pametni.

Zbog čega bi bili u poduzetništvu?

Da plaćaju puste namete na svoj rad, ulaganja i dobit.

Ako nešto i zarade pa si ulože u nekretninu, ajmo im polovicu još uzeti.

Zato Hrvati idu Van i tamo su poduzetnici.

A i mirovina je veća, i ne kradu ih “branitelji” i “mirovinski” fondovi.


Hrvati nisu lijeni.
Hrvati su jako pametni.

Zbog čega bi bili u poduzetništvu?

Da plaćaju puste namete na svoj rad, ulaganja i dobit.

Ako nešto i zarade pa si ulože u nekretninu, ajmo im polovicu još uzeti.

Zato Hrvati idu Van i tamo su poduzetnici.

A i mirovina je veća, i ne kradu ih "branitelji" i "mirovinski" fondovi.

Ljudi ne žele hraniti monstruzono veliki državni aparat… a probajte vi zatvoriti firmu kad ne uspije… 1000 problema.

78% ljudi u RH živi od proračunskih transfera i komplicira život malobrojnim poduzetnicima te ih prisiljava na dovitljivost kraj nefunkcionalnog krivosuđa! Pa tko pametniji! Za mene je posao i mentalna igra kako prevladat brojne prepreke i zahebat uhljebe!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

78% ljudi u RH živi od proračunskih transfera i komplicira život malobrojnim poduzetnicima te ih prisiljava na dovitljivost kraj nefunkcionalnog krivosuđa! Pa tko pametniji! Za mene je posao i mentalna igra kako prevladat brojne prepreke i zahebat uhljebe!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


78% ljudi u RH živi od proračunskih transfera i komplicira život malobrojnim poduzetnicima te ih prisiljava na dovitljivost kraj nefunkcionalnog krivosuđa! Pa tko pametniji! Za mene je posao i mentalna igra kako prevladat brojne prepreke i zahebat uhljebe!

Hoćeš reći da varaš na porezu kao Todorić?

Ja se ne slažem ovdje s tobom.
Mi sada ima Hrvatsku državu.
A smisao države je da se brine za svoje građane.
Zbog toga sam ja za plaćanje davanja jer država košta.

Problem je taj što je netko (ZNA SE TKO) donio zakone koji iskorištavaju Hrvate gore nego da smo neka afrička kolonija iz 18. stoljeća.

I to je strašno.

Hrvati nemaju državu, već povlaštena kasta koja je preko kriminala, politike i pravosuđa opljačkala Hrvate.

Ali svakoj Vlasti u kolonijama dođe kraj.

Pa će i ovoj kasti.

Plaćanje poreza u državi Hrvatskoj je kao trošenje na drogu ili bacanje novca kroz prozor iz razloga nepametnog trošenja. Kancerogeno tkivo se uništava kad ostaje bez hranjiva, a raditi u korist svoje države može se na puno pametniji način! Ne varam na porezima ali su ljudi u mojoj firmi zadovoljni i time doprinosimo snazi nacije!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close