Sindikati Vladi: Povećajte životni standard i stopu zaposlenosti

Naslovnica Forum Komentari članaka Sindikati Vladi: Povećajte životni standard i stopu zaposlenosti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a kada će severa netko napokon zaposliti i na kojim poslovima bi mogao raditi??? tko to riješi može ponjet titulu najuspješnijeg menadžera godine!! ( usput platim pivkana )

evo jedan genijalan članak koji pogađa u samu srž sindikalnog davljena nacije.
Vaš link …

who dares, wins

toliku količinu izrečene gluposti i neznanja jučer na otvorenom od severa teško netko može nadmašiti


toliku količinu izrečene gluposti i neznanja jučer na otvorenom od severa teško netko može nadmašiti

strava jedna. od dilkana pametniji ljudi ne mogu ni do riječi doći.

who dares, wins

Sve, sve, sve – samo nikad ne no pravo

Na gornjoj slici nedostje još Vilim Ribić – ponajviše zbog javno datih izjava poput onih da “stavovi HUP-a i MMFa glede plaća u javnom sektoru nisu analitički utemeljeni” ili da “dr. Branko Horvat nije bio nacionalno osviješten”.

Pitam se kako bi se ova trojka provela da ih netko pošalje na sastanak s Bertholdom Huberom, predsjednikom najvećeg i najmoćnijeg njemačkog sindikata IG Metall radi razmjene iskustava o vođenju pregovora sa poslodavcima – naravno kada bi ih on uopće htio primiti, kada bi im se mogli osigurati prevodioci i kada bi oni s njime mogli uspostaviti intelektualni kontakt.

Jer Berthold Huber uvijek ističe da razgovore o plaćama nema smisla započinati ako se točno nezna koliko su radnici koji traže veće plaće produktivni. To sigurno umnogome objašnjava upravo objavljen podatak da je u Njemačkoj nezaposlenost pala na najniži nivo u posljednje 24 godine (sada je 2,8 milijuna). Usporedite to sa Španjolskom (knap ispod 5 milijuna uz svega 40 milijuna stanovnika nakon Njemačke od 80,2 milijuna – o Grčkoj da niti ne govorimo).

Naravno, uvažena gospoda bi se još prije toga trebala upoznati sa u Hrvatskoj poodavno zaboravljenim pojmom produktivosti i kako se ona mjeri na mikro, makro i nivou zaposlenika.

ukratko otpustajte ove iz privatnog sektora koliko ocete a kada njih vise ne bude, tek onda mozete poceti s nasima.
do tada status quo a place i standard zelimo da rastu.
Jednostavno, kaj ne?

Prihodi crkve..

Nemam gdje napisati ovo- pa ću tu.

Dakle, svećenici čitaju poslovni.hr. a naš svećenik naše crkve ovdje , gdje živim se očito
naljutio na mene, nakon što je pročitao – stav o milodarima..
Naime, prije nego što sam ga pismeno obavijestila , poslao mi je poruku po susjedi, da ove godine- neće
doći u našu kuću….Zapravo me je preduhitrio s namjerom- da mu ja to prva otkažem.

Takodjer je poludio na mještane – jer ne plaćaju OBITELJSKE KNJIŽICE – tako se to zove kod nas..
a cijena je 200,00 kuna po knjižici, kojom se zaprijetio da neće dolaziti na sprovode, i ostalo…
ako se dugovi ne podmire . Mi pojma nemamo o kakvoj se knjižici radi ….tj.nemamo ju…i nikad nismo ni imali……/ i neću je /.???

Osim toga, zatražio je i dodatak od 400 kuna prilikom blagoslova kuća…od svih.

Nije mi preostalo ništa drugo – nego da ga obavijestim e-.mailom , o razlozima ukidanja milodara,
te da svoju odluku obrazložim činjenicom- da se crkva ponaša – ko trgovačko društvo u prodaji
svojih usluga, koje ne trebamo -hvala!

Tako da Vam je to s Crkom sada veliki problem, kako se ponašaju, nisu im dovoljne plaće koje
dobivaju?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close