‘Sigurno je da će se iduća kriza dogoditi, to je mišljenje većine ekonomista’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Sigurno je da će se iduća kriza dogoditi, to je mišljenje većine ekonomista’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I sam osobno sam siguran da će se iduća kriza dogoditi, to mišljenje dijele i ekonomisti na ovom svijetu..

pišem samo na dionicama koje držim..

na čemu temeljiš tu sigurnost?

Genijalci, eto nebi znali da ce opet nova kriza, al cekaj.. dajte tim strucnjacima objasnite da je hrvatska u krizi vec 11 Godina 🤣🤣😂.. i prije te godine dvije prije 2008.. jos 20 godina barem 🤣🤣😂 Kao oni vani znaju sta je kriza 😎

sljivan1 jeste ozbiljni?
Užasavam se ovog stručnjaka i ovkvog članka. Naravno da je krize bilo, mislim dešavaju se od velike depresije 1928/9 i bit će ih u budućnosti 100%, uostalom “Ekonomski ciklus ima oblik sinusoide: rast, vrh, pad, dno i ponovni rast.” ali kao i Mačkić samo ću reći da ja znam da će biti, a vi si mislite kad i koliko će trajati.. To je članak kao da ja počnem pričati da će biti rata. Ne gdje, ne kad, nego da će ga biti. Vi stvarno mislite da neće, pa ljudi ratuju otkad su tu, krize se dešavaju otkad je ekonomije.. Mlatim praznu slamu, “a vi kako te?!” 😀

pišem samo na dionicama koje držim..

In fact, Roubini didn’t exactly predict the crisis that began in mid-2007. As Damien Hoffman has documented, Roubini spent several years predicting a very different sort of crisis — one in which foreign central banks diversifying their holdings out of Treasuries sparked a run on the dollar — only to turn in late 2006 to warning of a U.S. housing bust and a global “hard landing.”

"Only dead fish swim with the stream"

neznalice, Ivana pitajte

Šuker: Hrvatska će biti jedina zemlja koja je iz gospodarske krize izašla bez ičije pomoći


sljivan1 jeste ozbiljni?
Užasavam se ovog stručnjaka i ovkvog članka. Naravno da je krize bilo, mislim dešavaju se od velike depresije 1928/9 i bit će ih u budućnosti 100%, uostalom "Ekonomski ciklus ima oblik sinusoide: rast, vrh, pad, dno i ponovni rast." ali kao i Mačkić samo ću reći da ja znam da će biti, a vi si mislite kad i koliko će trajati.. To je članak kao da ja počnem pričati da će biti rata. Ne gdje, ne kad, nego da će ga biti. Vi stvarno mislite da neće, pa ljudi ratuju otkad su tu, krize se dešavaju otkad je ekonomije.. Mlatim praznu slamu, "a vi kako te?!" 😀

upravo tako… mlatite praznu slamu. bavite se predvidjanjem plime i oseke.
nitko nema kristalnu kuglu da kaze kada ce kriza poceti, koliko ce trajati i sto ce sve zahvatiti, pa su sve te price besmislene.



sljivan1 jeste ozbiljni?
Užasavam se ovog stručnjaka i ovkvog članka. Naravno da je krize bilo, mislim dešavaju se od velike depresije 1928/9 i bit će ih u budućnosti 100%, uostalom "Ekonomski ciklus ima oblik sinusoide: rast, vrh, pad, dno i ponovni rast." ali kao i Mačkić samo ću reći da ja znam da će biti, a vi si mislite kad i koliko će trajati.. To je članak kao da ja počnem pričati da će biti rata. Ne gdje, ne kad, nego da će ga biti. Vi stvarno mislite da neće, pa ljudi ratuju otkad su tu, krize se dešavaju otkad je ekonomije.. Mlatim praznu slamu, "a vi kako te?!" 😀

upravo tako… mlatite praznu slamu. bavite se predvidjanjem plime i oseke.
nitko nema kristalnu kuglu da kaze kada ce kriza poceti, koliko ce trajati i sto ce sve zahvatiti, pa su sve te price besmislene.
[/quote]
Krize su vise nego predvidive .Onaj tko to ne shvaca,bolje da ne trguje na burzi.

New Report

Close