Sex

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Sex

Biste li za vrijeme seksa voljeli izdržati duže? [lol]

Netko mi je dao 1%.
Izgleda da ga je pogodilo pitanje. [lol]


Netko mi je dao 1%.
Izgleda da ga je pogodilo pitanje. [lol]

…ja mislim da ti je tu jedinicu opalio deda Jova…on uvijek misli da je važna kvaliteta..,ne kvantiteta… [proud]

Ja mislim da je ovo odlična tema na ležernom…Dame imaju prednost…izvolite… [thumbsup]


Ja mislim da je ovo odlična tema na ležernom…Dame imaju prednost…izvolite… [thumbsup]

…ti bi za početak mogao uvod u temu… [lol]


Ja mislim da je ovo odlična tema na ležernom…[thumbsup]

Vidim da je ja nisam otvorio, nitko se nebi sjetio.
Ljudi nije sve u dionicama!


Biste li za vrijeme seksa voljeli izdržati duže? [lol]

…kad malo bolje pogledam tvoje pitanje,ja mislim da su ovdje pozvani muški članovi populacije…,Šangajac molim odgovor… [lol]


…kad malo bolje pogledam tvoje pitanje,ja mislim da su ovdje pozvani muški članovi populacije…,Šangajac molim odgovor… [lol]

Da preformuliram onda.
Biste li za vrijeme seksa voljeli da izdrži duže? [lol]

Kolega , di te svrbi? …pa skupićemo neke novce za tebe…razumijemo mi potrebe… [smiley]

[img]http://www.33smiley.com/smiley/holidays/15.gif[/img]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Kolega , di te svrbi? …pa skupićemo neke novce za tebe…razumijemo mi potrebe… [smiley]

Junfer (no ofens), razumiješ ti ,razumiješ. [lol] [lol] [lol]


Biste li za vrijeme seksa voljeli da izdrži duže? [lol]

Mladima treba pomoći da u punom smislu prime spolni odgoj. Ako se radi o nekom programu koji nije služben, onda je potrebno da o njemu progovore stručnjaci, odgojitelji, profesori, roditelji pa i sama Crkva. Biskupi su zaključili da metoda MEMOAIDS ima nisku odgojnu razinu. U javnosti se sve svelo na neke stvari koje su bile najmanje u interesu biskupa. Biskupi su htjeli da se s mnogo ljubavi i odgovornosti pristupi seksualnom odgoju mladih, a ne da se cijeli događaj svede na priču izrugivanja.

Danas vam, predraga braćo i sestre, dolazim kao pastir, nosim vam Radosnu vijest evanđelja.

…uh,koliko jedinica na ovoj temi…mogla bi to biti Mica…,ova tema njoj je uvijek mrska… [rolleyes]

Gospodine Nadbiskupe kako je vaše osobno mišljenje o sexu van braka a ne samo u braku i je li se vama kad “omaklo”…?

Nešto si mislim da je sex van braka bolji nego li brak bez sex-a.

who dares, wins

New Report

Close