Sberbank: Neka Hrvatska plati Agrokorov dug

Naslovnica Forum Komentari članaka Sberbank: Neka Hrvatska plati Agrokorov dug

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nažalost tako će i bit.

mi smo ipak zemlja slučaj

Ako će Hrvatska država morati platiti dugove Todorića, tada državni odvjetnik treba odmah dignuti optužnice za cijelu Vladu.

Prvenstveno za Plenkovića, Daličku i Marića.
Neka gospoda vrate kredite iz svoje imovine, a ne da ih plaća hrvatski narod.

Dotični gospodin je jako pametan. On bi da netko drugi plaća njegove krive procjene ….

A zašto lijepo ne zamole najvećeg pojedinačnog vlasnika i bivšu upravu konecrna, gospodina Todorića da plati dugove? Možda Poletajev ne razumije iz perspektive sovhoza i uranilovke da kompanija ni tehnički, a ni vlasnički nije nacionalizirana.

Neka im Todorić izda jamstvo, na ‘majke mi’ i to će sigurno biti riješeno u njihovu korist, na prvi poziv! Čini mi se da će taj Poletajev vrlo brzo odletjeti kad Putin uvidi da su džaba krečili i da za kreditiranje i vođenje banke ipak treba neki ozbiljniji, iskusniji i stručniji kadar od nekog tamo apartčik, poletarca.

stvarno se čovjek loše osjeća kada ga drugi namagarči.drugi puta neka pošalju svoje revizore prije nego dadu pare.priznajte da ste pojeli govno, otpišite pare i tjeraj dalje.

S Rusijom možeš u super biznis. Prodaš im brdo robe po enormno niskoj cijeni, a kada plate po predračunu, ne isporučiš ništa.
Oni će od države, već, tražiti odštetu.

Prvi glas mi je ovo da je Agrokor nacionaliziran haha

Romel, 06.10.2017. u 14:47
Neka Hrvatska plati Agrokorov dug

Kako kad je dužna ko Agrokor?

Jasno je da će porezni obveznici sve platiti, a da će najviše zaraditi Sberbank, Knightshead I Interkapital.

Ma nemoj.. Agrokor nije nacionaliziran, sada mi slijedi prodaja po dijelovima tj praktički predstečajna nagodba pa neka Rusi stanu u red sa ostalim vjerovnicima.

Kupujmo hrvatsko!

Igrali ste igru u američkoj sferi utjecaja i proći ćete kao bosi po trnju. Ne radi Hrvatske nego radi SADa. Ništa bolje nije bilo niti američkim kartičarskim kućama kod vas.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Naj prije sve lopove i lopine koji su opljackali Hrvatsku u zatvor a tek onda vidjet kako sve drugo rijesavat.
Ako mafija ostane na slobodi vrag sa vragom stvori pakt i opet zlo za nas.

Slobodno se naplatite od hayan polja 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Neka Rusija vrati Krim!!!!!!!

New Report

Close