Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) Savjeti, mišljenja, očekivanja i preporuke za naredni dan, tjedan, mjesec, godinu
Pretraživanje
Dionička društva
El Febo 8.10.2007.
-

Premješteno iz teme: Jučer,danas,sutra,prekosutra….

RIBAR 007

Uf,gotovo da sam zaboravija i glavno pitanje,a glasi što možemo očekivati u ponediljak,utorak,sljedeći tjedan?

non, non rien va changer..tout, tout va continuer….

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Klas optim 6.12.2006.
-

Gospodine Vjeko!Jeste li i vi prodali dionice INE ili samo mudro šutite!Lijep pozdrav!

vjeko 27.12.2005.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Moderator
Zaposlenik
-

Klas optim

Gospodine Vjeko!Jeste li i vi prodali dionice INE ili samo mudro šutite!Lijep pozdrav!

Poštovana,

Nemam dionice INA-e niti sam imao. Jedino što imam je DIOKI, a to i vrapci na grani već znaju

Suricata suricatta

Klas optim 6.12.2006.
-

Dobro,dobro,ne ljutite se…Samo sam pitala,jer ovi moji glupi vrapci na grani mi ništa nisu rekli!!Samo:"živ,živ,žav…"

optimist1 8.2.2009.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Što ide UP sljedeći tjedan?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

espresso 27.8.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

optimist1

knzm

drOETKER 3.7.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

validus, janaf, industrogradnja, tisak, zagrebačka banka, atlantic grupa, belje, karlovačka banka, slatinska banka, ad plastika…

Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi.
Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band
.

optimist1 8.2.2009.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Možda, ja sam ga se riješio i uzeo belje. Možda griješim al belje puno kasni za konzumom.
Prekretni tjedan za brodare po meni. A to će odredit i kretanje crobexa.

espresso 27.8.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

optimist1

Možda, ja sam ga se riješio i uzeo belje. Možda griješim al belje puno kasni za konzumom.
Prekretni tjedan za brodare po meni. A to će odredit i kretanje crobexa.

da, belje mora gore, ovo je prejeftino, imam ga malo ali me strah uzimati još jer imam previše todexa

toka 6.2.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

ja mislim da bi u skoroj budućnosti JDBA mogla dobrano potegnuti gore, nije nikome preporuka za kupnju čisto neki osjećaj .

dan je pametniji od noći

loto 16.7.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

espresso

optimist1

knzm

—čestitam dobar filing,a možda i nešto više….

Kune nisu problem, kuna nema

toka1 11.9.2009.
-

toka

ja mislim da bi u skoroj budućnosti JDBA mogla dobrano potegnuti gore, nije nikome preporuka za kupnju čisto neki osjećaj .

dobar pogodak blizanac……
pofuk 26.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

drOETKER

validus, janaf, industrogradnja, tisak, zagrebačka banka, atlantic grupa, belje, karlovačka banka, slatinska banka, ad plastika…

ako smem da pitam zasto Vi savetujete dionice koje u sebi sadrze samoglanike????????
unaprijed hvala
pofuk
optimist1 8.2.2009.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Jeli vrijeme za brodare?

hlebinac 3.3.2009.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

toka

i to najviše one koje nisu upisane u sudskom registru
pofuk 26.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

optimist1

Jeli vrijeme za brodare?

pa covjece 15 do 8 ujutro i Vi pitate da li je vrijeme za brodare
fenomenalno
evo Vam stotka za dobro jutro i oprostite sto Vam tek sad odgovoram jer sam tek sad procitao Vas post
pofuk
Stardust 8.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Premješteno iz teme: Prognoze…
Ova tema bi mogla poslužit kao vodilja našim vrlim analitičarima.Kad sad danas vidio ovo: ''Od 9 analitičara brokerskih tvrtki, koji su sudjelovali u Hininoj anketi, njih 7 danas očekuje porast Crobexa, a 2 stagnaciju.'', mislio sam da je neka zajebancija…prejaka ekipa.

Po meni, ako fondovi misle izgurat priču do kraja, odnosno ulupat svih 2.2 milijarde kuna u Inu, nema straha za rast bez obzira što realno nema podloge za isti. Jedan dio keša se neminovno preljeva u novu kupnju + ekipa se povlači s aska što na ovako plitkom tržištu cijenu dionica brzo diže u visine + što će ovaj šoping trajat još kontinuirano bar desetak ili više dana + faktor očekivanja. Crobex na 2.200 mi se čini logični razvoj događaja.
Next!

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

croata 13.5.2008.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Premješteno iz teme: Prognoze…
Sutra pad Crobexa, 100%.