Saucha opet u Saboru: A od čega da živim?

Naslovnica Forum Komentari članaka Saucha opet u Saboru: A od čega da živim?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hahaha bahati uhljeb niśta drugo nezna nego ići na hraniliśte! A priče o nevinosti neka prodaje na placu..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

“A od čega da živim?” Odgovor:”Jel znaš ti tko sam ja?!”

Samo u Hrvatskoj, jednostavno nema kraja koliko se nisko moze pasti. Bahata, prepotentna, komunisticka mladez naucena desetljecima uzimati, nista ne raditi i jos vise se bahatiti. Pa Muppet-Show je kvalitetniji od hrv. Sabora.

Dobar je. uh .
Zanimanje sabornik ……………….. odradi mandat i osiguraj penziju.
Ovo nema ni u Kuvajtu.

DAJ PET !!!

ne mora se ni pojavljivati,,svejedno ce stizat 15k mjesecno na tekuci..prejako 🙁

Uzmi motiku…….ili lopatu. Radnike traže na sve strane…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Uzmi motiku…….ili lopatu. Radnike traže na sve strane…

zar nije gospodin bio unazad 15 dana u vašoj omiljenoj stranci, pošten, marljiv, sposoban, a sada bi ga već na motiku ili lopatu, takvi bi i smrtnu kaznu lakše podnijeli, srp i čekić , lopata i motika, su za neke druge, ne za odlikaše, oni putuju, dnevnice naplaćuju, u Tačevima ručaju, vrhunska vina ispijaju, i sve to na tuđi račun, kao i ovo, od čega da živim? koliko ja znam, svaka zatvorska ustanova ima, smještaj, hranu, određenu naknadu za rad, samo ga treba tamo uputiti

Ma ja bi ovom sauchi da jos 500 iljada onako dobre ruke jer je posten..
Pa covjek zivi samo od place koju mu ja dajemi to 20000 kn…
Bas mi ga milo dode

A BALVANA!!! :) :) :)

Da, bio je u mojoj omiljenoj stranci. Pravio se pametan , i frajerski sebi isplaćivao novac ….
Kako ga je stranka primila, tako će ga i izbaciti, ako se dokaže da je kriv. / tj.izbacio se sam, ne? /

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dobro, ipak se znojio bio je sav mokar jučer pred novinarima.
Neurovegetativni sustav je registrirao laganje i veliko uzbuđenje.
Nemoguće da bi netko iz Stranke Dugih Prstiju lipe uzeo,
pa oni su digli ljestvicu poštenja.
I za crvenicu barunicu primitivnu Marinu Lovrić nema presude
koja je drpala puno više od golobradog. Niti diplomu Prometa joj nisu
poništili kao minimum minimuma.

New Report

Close