Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
SAPN 312,00 312,00 314,00 313,31 312,00 322,00 134 41.984,00 -0,64%
Cold 9.3.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
33%

nina1

https://www.kandit.hr/ruby [kandit.hr]
Eto novih proizvoda a počela je i medijska kampanja.

Krenule su reklame za Ruby na telki i u konzumu se promoviraju na onim posebnim izložnim displayima.

Meni nije neki dizajn, ali valjda nisam target audience pa ne mogu sudit >.<

ledsamurai 25.4.2012.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
25%

fond300

Adiko 179 a ne 561.

i tako je lijepo vidjeti kupnju u top10

U zadnjih tjedan dana dokupili su točno 561 dionicu. Napisao sam da je ovo promjena stanja u Skddu 06.11. u odnosu na 30.10.

Zadnja izmjena: ledsamurai (6.11.2019. 22:28)
matovilka 2.1.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
20%

U ponedjeljak je bio manji preokret pred kraj dionica kada je nekoliko stotica skinuto s aska do 330. Mora biti da su to bile murine iz top 10.
Sada čekaju da se stotke opet spuste.

Moe Green 2.10.2006.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

Zato sam kupio prvi put kao dioničar, ovu novu No Guilt bez šećera sa 85 posto kakao, to je svjetska čokolada, sad samo nju kupujem. To je jedini top im proizvod.

zorangutan 10.2.2017.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
62%

Cold

nina1

https://www.kandit.hr/ruby [kandit.hr]
Eto novih proizvoda a počela je i medijska kampanja.

Krenule su reklame za Ruby na telki i u konzumu se promoviraju na onim posebnim izložnim displayima.

Meni nije neki dizajn, ali valjda nisam target audience pa ne mogu sudit >.<

priznajem i jedem samo tamne čokolade, sa +75% kakaa…a ovo ostalo, no comment….

na ignore: posejdon, migra (spammer), retard “nabiduasku”, plankovic, tizian, pific….

eno40 29.9.2019.
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
25%

https://www.jutarnji.hr/Promo/biti-fit-je-lavovski-posao-a-kandit-i-polleo-sport-znaju-kako/9583354/ [jutarnji.hr]
Ma Kandit radi ko zmaj. On je zlatna koka uskoro.

eno40 29.9.2019.
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
30%

Gledam konsolidirano, solidno, mali pad prihoda (ipak su prošli školu Agrokor pa su “pametniji” jer treba fakturirano i naplatiti), rashodi padaju, smanjili obveze za 30 mil, novčani tok vrlo dobar, investicije dobre, dobit kvartala malo manja nego prošle godine, realno na kraju godine bi moglo biti 30- 35 mil kn dobiti(negdje p/e oko 5-6)
Valjda je zato kupuju ovi iz top 10 ili se nekaj pozitivnoga valja iza brda a raja još ne zna.
Sretno dioničarima Saponije…

matovilka 2.1.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
28%

Prijateljski su raspolozeni u top 10. Vise ih kupuje iz a opet su strpljivi, na preskaču se.

eno40 29.9.2019.
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
27%

matovilka

Prijateljski su raspolozeni u top 10. Vise ih kupuje iz a opet su strpljivi, na preskaču se.

Prijateljski, sve je moguće. 4 kupca, jedino je ovaj zadnji nepoznat.
Nešta su mi i ovi što pomalo pišu a i ovi što kupuju povezani sa Opte a ona je rasla x3, samo naglas razmišljam, ne treba biti.
tizian 26.3.2017.
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
27%

https://nagradnaigra.com.hr/saponia-nagradna-igra-2019-faks-i-ornel-savrsen-par-za-auto-dar/ [nagradnaigra.com.hr]
Počeli su ulagati u marketing kako bi podigli prodaju. Kao da ovdje ekipu slušaju.

matovilka 2.1.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
36%

nagradna igra samo u Konzumovim dućanima

accountant 17.8.2007.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
69%

svratim ovdje nakon nekog vremena i gledam u što se pretvorio topic
marketing, nagradne ige, društvene mreže…
a o budućnosti firme (Grupe) niti f (ili G)

ali nije bolje ni drugdje…

pa još i što se piše nije istina: ja jučer bio u Konzumu Radnička, ima štand s Ruby čokoladom ali KRAŠ-eva
to vam je ona firma i dionica koja se prodaje po normalnim multiplama za svjetske okvire jer za nju postoji zanimanje
s obzirom da Kandit kupujete kroz Saponia grupu, normalno da je diskont uračunat u cijenu SAPN

evo, takve bi ja analize volio: koliko onda vrijedi Kandit (koji je d.o.o. pa nije na burzi) i kako ga vrednovati kroz SAPN
no to ovako i onako znaju dva čovjeka ovdje na forumu izračunati… samo se pitam na temelju čega onda vas par desetaka ostalih ulagača kupujete? na temelju nosa, mirisa i osjeta?
ne kužim? vrtim par strana i jedino što ima od osvrta na izvještaj je link na njega
žalosno!

ohladi 27.5.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
27%

Ja mislim da treba koristiti instagramuse i youtuberice.
Em su jeftine, em imaju jacu ucinkovitost.

Kad dode par instagramusa i youtuberica koje prati 100 tisuca drugih zena, ima da da svaka koristi samo Saponija proizvode.

Mogu reklamirati Priroda daje proizvode na biljnoj bazi i Eko liniju deterdzenata koji ne zagaduju okolis.
Das naputke instagramusama i youtubericama sta reci i rezultati ce brzo doci.
Ja mislim da je to najbolja reklama.

Moe Green 2.10.2006.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

Vjerojatno se i poznaju nekolicina iz top 15

ohladi 27.5.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
27%

accountant

svratim ovdje nakon nekog vremena i gledam u što se pretvorio topic
marketing, nagradne ige, društvene mreže…
a o budućnosti firme (Grupe) niti f (ili G)

ali nije bolje ni drugdje…

pa još i što se piše nije istina: ja jučer bio u Konzumu Radnička, ima štand s Ruby čokoladom ali KRAŠ-eva
to vam je ona firma i dionica koja se prodaje po normalnim multiplama za svjetske okvire jer za nju postoji zanimanje
s obzirom da Kandit kupujete kroz Saponia grupu, normalno da je diskont uračunat u cijenu SAPN

evo, takve bi ja analize volio: koliko onda vrijedi Kandit (koji je d.o.o. pa nije na burzi) i kako ga vrednovati kroz SAPN
no to ovako i onako znaju dva čovjeka ovdje na forumu izračunati… samo se pitam na temelju čega onda vas par desetaka ostalih ulagača kupujete? na temelju nosa, mirisa i osjeta?
ne kužim? vrtim par strana i jedino što ima od osvrta na izvještaj je link na njega
žalosno!

Pa upravo prica o marketingu je prica o buducnosti grupe…
Za Saponiju je marketing trenutno najbitnija stvar.

Ako Saponija zeli da se trzi po PE kao Podravka, e onda ce morati da zaustavi pad prihoda a pad prihoda jedino mogu zaustaviti novim proizvodima i izgradnjom branda.
A kako drugacije izgraditi brand nego marketingom.

Svi znamo da je Saponija undervalue, i ja sam ju imam po prosjecnoj cijeni od 216kn, ali ne namjeravam ju prodavati jer vjerujem da je doslo vrijeme kad su postali rastereceni dugovima i mogu vise ulagati u brendiranju proizvoda…, I mislim da ce vec od iduce godine poceti rasti prihodi.

Takoder najgluplji potez bi bio prodaja Kandita, zasto prodavati nesto u sto si ulozio milione na modrnizaciju.
Sad treba samo stancat nove proizvodei graditi brand.

Mislim da je pred Saponijom blistava buducnost u ovdje sam on the long run i price o marketingu me jako zanimaju.

nina1 13.9.2012.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
18%

eno40

matovilka

Prijateljski, sve je moguće. 4 kupca, jedino je ovaj zadnji nepoznat.
Nešta su mi i ovi što pomalo pišu a i ovi što kupuju povezani sa Opte a ona je rasla x3, samo naglas razmišljam, ne treba biti.

👍
Točno u sridu!!!
crniorao 3.10.2019.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Novi korisnik
16%

Moram priznati da obrana ne popusta ni milimetra. Ponestaje i prodavaca, sve manji volumeni. Rekao bi ovih nekoliko iz Top10 stavlja na 360kn naloge da izmame prodaju. Cim ih se popapa vade nove kupovne naloge.
Gospon Filip je ocito bio u pravu. Dionica vrijedi minimalno 550kn, a za koju godinu moguce i 800kn.
Nemam Saponiu, na njoj sam dobro zaradio i sad pauziram neko vrijeme. Nemam 2g za cekanje visokih targeta al zato zelim svu srecu postojecim dionicarima.
Dapace podsjeca na Podravku na 340kn..kad je nestalo prodaje skala gore.
Fer vrijednost bi bila 550kn danas. Ali u buducnosti kroz 10g moguce i 2000kn.

Zadnja izmjena: crniorao (7.11.2019. 19:45)
Savage 28.8.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
28%

@crniorao - kaj si opet kupio? Jeb*te trejdera koji mijenja mišljenje zato što je jedan dan na polulikvidnoj dionici jača ili slabija kupnja. To nije ni za burek.

crniorao 3.10.2019.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Novi korisnik
9%

Savage

@crniorao - kaj si opet kupio? Jeb*te trejdera koji mijenja mišljenje zato što je jedan dan na polulikvidnoj dionici jača ili slabija kupnja. To nije ni za burek.

Nisam kupio niti mislim kupovati.
90% sam cash i ostalih 10% cu prodati.
Prebacujem se na US market. Crobex je jako trom indeks, umjesto da raste na 3500 on stagnira vec 10g. Vrijeme je za nove izazove
Tu i tamo povirim ovdje, ali svemu dodje kad tad kraj. Zadnja izmjena: crniorao (7.11.2019. 19:57)
ohladi 27.5.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
38%

@crniorao

Prebacujete se na USA market kad je USA market all time high.

Bas je ono pravo vrijeme za uci na USA market.