Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka S Aluminijem tone 
i luka u Pločama?
Pretraživanje
Dionička društva
Do gašenja proizvodnje u Aluminiju došlo je u noći s 9. na 10. srpnja, kada je mostarska kompanija isključena s napajanja električne energije zbog dugovanja, a njezino je vodstvo ubrzo potom najavilo pokretanje stečaja.
neo 25.2.2010.
Dugotrajni korisnik
100%

ako su ovi dužni dobavljačima silne milijune, tu je onda vjerojatno i Luka Ploče, tako da Luka može samo odahnuti…nema više neplaćenih računa iz Mostara

verdi 20.3.2008.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

koliko su neki dan ponudili malim dioničarima za okup , dabogda propali sutra.
p.s. nemam lkpl.

who dares, wins

zg828 1.3.2007.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

@neo
Tipujem da nisi izasao na vrijeme, pa pokusavas uvjeriti forumske brokere na povecanje potraznje?

is123456 5.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

imamo mi svojih dubioza u RH ne trebaju nam još i herceg bosanske

mi smo ipak zemlja slučaj

VoraX 28.6.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Republika Hrvatska ima 12% a BiH 44% i ovi prosvjeduju ispred zgrade HDZ BiH? Predsjednica traži hitno očitovanje Vlade glede ovoga? Što?? Ništa mi nije jasno

…''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Vortac 23.9.2007.
Dugotrajni korisnik
-

Isti vlasnički model kao i Uljaniku - jedan dio država, drugi dio radnici. Odgovornost na kraju ničija, a dugovi ostaju poreznim obveznicima..

NaBiduAsku 14.12.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
-

VoraX

Republika Hrvatska ima 12% a BiH 44% i ovi prosvjeduju ispred zgrade HDZ BiH? Predsjednica traži hitno očitovanje Vlade glede ovoga? Što?? Ništa mi nije jasno
pa raja bi socijalizma. neće ići.