Ruskim špekulantima Agrokorove obveznice ‘nova igra u gradu’

Naslovnica Forum Komentari članaka Ruskim špekulantima Agrokorove obveznice ‘nova igra u gradu’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

to su igrači a ne kokosari

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ja se već dva dana premišljam,da li da idem u banku podignuti kredit,i da skupim kešovine što imam,pa da zaigram na ledo i belje,pa šta bude da bude,pukovnik ili pokojnik…Instinkt mi govori da će tu biti dobra dobit,i to ne tako daleko u budućnost,a opet,ako krene u neželjenom pravcu,u velikom sam problemu…Netko nešto zna,i mahnito kupuje ovih dana…

Kupnja Agrokorovih dionica je Ruski rulet,rizično i opasno.
Tko voli nek izvoli!

Normalno mi je da se stvari riješe, na način da se LEDO, JAMMNICA I ZVIJEZDA prodaju po punoj cijeni,
a koliko pratim itekako ima interesanata, pogotovo za LEDO.
P.S. Kupio sam 10kom LEDO-R-A na cca 2800 i ovo nije nagovor na ništa.
Vjerujem u rast minimalno do 4.200kn iako mi realni target djeluje 6.200kn.

Kao što sam i ranije komentirao,bačuške su na velika vrata,bez tenkova,okupirali Lijepu našu.
Hvala vam nedohebani političari koji ste Tozi dozvolili da uzima od sperbanke kredite,a bačuške su ih velikodušno davali,jer su znali unaprijed da će ga putem tih istih kredita koje na koncu neće moći vratiti,
uhvatiti cjelokupnu državu za jajca.Tako se i desilo.Iz bačuškinih mafijaških ralja se još nitko nije izvukao iz njihovoga prljavo-krvavog novca.Jako sam antiprotivan što država rješava Tozin privatni problem.
“Kako je posijao,neka tako sada i žanje”!

New Report

Close