Ruski veleposlanik: Rusija ne pretendira ni na jedan dio Agrokora

Naslovnica Forum Komentari članaka Ruski veleposlanik: Rusija ne pretendira ni na jedan dio Agrokora

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovi rusi…taman pomislim da su postali velesila i da su mudri i sve rade iz kulisa…ono puf…medo se hvali javno i prijeti …. jooj joooj tko ovog m(o-u)zgavca stavi za veleüposlanika. strava koliko jedna osoba moze odmoci svojoj zemlji svojim nekontrolirano pogresnim istupima.

Ahaaa 😉 casna pionirska..tako se i.obukao. pravi pionir

Status Quo: Roll Over Lay Down

Naše su mandarine, naranče i klementine najbolje na svijetu, kao ostalo voće i brodovi,,,,
To im je najbolja uvezena roba od nas…


Naše su mandarine, naranče i klementine najbolje na svijetu, kao ostalo voće i brodovi,,,,
To im je najbolja uvezena roba od nas…

sad uvoze iz turske i sami su počeli saditi tako da od toga više neće biti ništa. ruse možeš zajebati samo jedan puta. mi smo ih zajebali 2-3 puta.

Ako je pola intervjua tocno preneseno, ovi rusi imaju takve komplekse da to nije za pricu. Rekli bi da je Rusija covjek, da ima “malog misa”.

…I dok se, po njegovim riječima, direktor Agrokora ne susreće s njim, druge kompanije “stoje u redu”...

…Za sada ne razmatramo davanje novih kredita. No ako vodstvo Agrokora zatraži pomoć, razmotrit ćemo njihovu molbu…

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Ovaj lik kao da je ispao iz nekog Boratovog filma. Bit će posljedica jer ga nije posjetio direktor Agrokora, valjda da mu poljubi ruku i izglanca ordenje? Eh baš je Hrvatska spremna primiti akreditaciju od svakog pajaca.


Ahaaa 😉 casna pionirska..tako se i.obukao. pravi pionir

hahahaha
ma ne pretendira nego će ga preuzet cijelog…i upravni centar prebaciti u beograd…
Ni svejseni još niste da je gotovo…game over…jer ako je procurilo ovo ima tri mjeseca u javnost…stvari su 5 puta gore nego se čine..

A BALVANA!!! :) :) :)

I eto mu sad da belje vrijedi jednu kunu…sam je sebi skakao u usta…sada kad je pao…koliko gazda vrijedi belje?
Koliko si miljardi kuna izvukao iz nečeg što vrijedi 1 kunu za tebe…e pa za tu jednu kunu za koliko si ga dobio ćeš ga i prodati…uz malu opasku da si od građana izvukao samo na belju poticaja 2,5 milijardi kuna i slavonce potjerao u egzil smrade najveći..

A BALVANA!!! :) :) :)


…ma ne pretendira nego će ga preuzet cijelog…i upravni centar prebaciti u beograd…

Gospodin Todoric ce biti sretan ako ovi samo preuzmu Agrokor i puste ga na miru. Meni se cini vjerojatnija opcija da ce uzest sve i reciklirat cijelu obitelj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ivice izdrži!

Knežija je uz tebe!

Ivica moj presjednik!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

New Report

Close