Roubini: Burze su otišle uvis previše, prerano i prebrzo

Naslovnica Forum Komentari članaka Roubini: Burze su otišle uvis previše, prerano i prebrzo

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Poslušati DA ili NE?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

DA, ali ne sad !

Krepat ma ne molat

eto kako izgleda profesor ekonomije koji nije stigao kupiti na vrijeme, vjerujem kako će nam on reći kad je pravi trenutak za kupnju

Teorije nek ostanu u Americi……….. mi još imamo posla prije takvih zaključaka….. kad stignemo na 3500 možda ću
povjerovati u teoriju o napuhanim dionicama u Hrvatskoj……. možda ipak ne !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ajme meni, jedini se ja izgleda bojim HR dionica :/ A nije to ni tako strašno za Vas. Meni je lijepše ovo susjedno tržište, pa kud pukne..

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

MrRi da ga pratim?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Korekcija i padova je bilo i bit će….. [proud]

Krepat ma ne molat

ne da je prenapuhano nego ajme samo sto ne pukne ili da kazem <,,,poceo je pucati 24.10 2009 a sada se spremite za udar ,,,IZLAZ IZ DIONICA ,,,pod hitno

voli vas andmar

lots of usd buying happeing right now.

Miami, imaš pravo, barem što se tiče dolaska na 3500( za cca 2 godine). Pa ljudi ne kužim vas! Zar vi stvarno mislite da mi idemo gore bez još jednog pada negdje do 1000 bodova. Pa i slijepac vidi da 1250 nije bilo dno! Pa i S&P500 ide ispod 500 bodova, a vi govorite da mi letimo na 3500 bez padova.I naravno sada će te me ismijat i reč svašta, ali vrijeme će pokazat. Pa ćemo vidjeti ko je bio u pravu. Po tehničkoj analizi, a i po fundamentalnoj mi smo na kraju rasta. Vrh je bio 2200 bodova, što je i odradio. A sada idemo dolje!

New Report

Close