Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Roubini: Burze su otišle uvis previše, prerano i prebrzo
Pretraživanje
Dionička društva
Profesor ekonomije Nouriel Roubini sa Sveučilišta u New Yorku, glasovit po točnom predviđanju aktualne financijske ...
jedan_proš 5.12.2005.
-

Poslušati DA ili NE?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

MrRi 24.10.2008.
-

DA, ali ne sad !

Krepat ma ne molat

espresso 27.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

eto kako izgleda profesor ekonomije koji nije stigao kupiti na vrijeme, vjerujem kako će nam on reći kad je pravi trenutak za kupnju

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Teorije nek ostanu u Americi……….. mi još imamo posla prije takvih zaključaka….. kad stignemo na 3500 možda ću
povjerovati u teoriju o napuhanim dionicama u Hrvatskoj……. možda ipak ne !!!

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

jedan_proš 5.12.2005.
-

Ajme meni, jedini se ja izgleda bojim HR dionica :/ A nije to ni tako strašno za Vas. Meni je lijepše ovo susjedno tržište, pa kud pukne..

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

jedan_proš 5.12.2005.
-

MrRi da ga pratim?

MrRi 24.10.2008.
-

Korekcija i padova je bilo i bit će…..

Krepat ma ne molat

andmar1 17.4.2009.
-

ne da je prenapuhano nego ajme samo sto ne pukne ili da kazem <,,,poceo je pucati 24.10 2009 a sada se spremite za udar ,,,IZLAZ IZ DIONICA ,,,pod hitno

voli vas andmar

gollum2812 16.9.2008.
-

lots of usd buying happeing right now.

naiva 26.11.2009.
-

Miami, imaš pravo, barem što se tiče dolaska na 3500( za cca 2 godine). Pa ljudi ne kužim vas! Zar vi stvarno mislite da mi idemo gore bez još jednog pada negdje do 1000 bodova. Pa i slijepac vidi da 1250 nije bilo dno! Pa i S&P500 ide ispod 500 bodova, a vi govorite da mi letimo na 3500 bez padova.I naravno sada će te me ismijat i reč svašta, ali vrijeme će pokazat. Pa ćemo vidjeti ko je bio u pravu. Po tehničkoj analizi, a i po fundamentalnoj mi smo na kraju rasta. Vrh je bio 2200 bodova, što je i odradio. A sada idemo dolje!