‘Rezultati mature dokazuju da sustav treba mijenjati’: Postoji jedan veliki problem

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Rezultati mature dokazuju da sustav treba mijenjati’: Postoji jedan veliki problem

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

esej najveća glupost u povijesti čovječanstva

mi smo ipak zemlja slučaj

Ma čemu mijenjati sustav – samo ukinite državne mature i više neće biti loših rezultata 😀

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


esej najveća glupost u povijesti čovječanstva

Zašto glupost? Mislim da je to najzabavniji dio za profesore, kad čitaju koje su gluposti klincima u glavama. Da sam profa to bi mi bilo najdraže….kao klinka naravno da to nisam voljela pisati 🙂

Vidim da HNS reforma školstva ide po planu.

Proizvodimo sve g.luplje mlade Hrvate.



esej najveća glupost u povijesti čovječanstva

Zašto glupost? Mislim da je to najzabavniji dio za profesore, kad čitaju koje su gluposti klincima u glavama. Da sam profa to bi mi bilo najdraže….kao klinka naravno da to nisam voljela pisati 🙂
[/quote]
Da, bas je korisno u zivotu imati sposobnost napisati 400 rijeci u pjesnici od 100 rijeci. Sposobnost da pricas/pises puno bez da ista konkretno kazes je sposobnost potrebna političarima, a ne ljudima koji planiraju na fakultete da bi dobili potrebna znanja, vještine i diplome tako da mogu nesto privrediti sa svojim zivotom.
Nije im bilo dosta da na nizoj razini posle godine je 10% ljudi predao prazne eseje jer jednostavno ne znaju kako napisati toliko teksta o pjesmicama. Ove godine su htjeli testirati koliki ce postotak njih odustati na visok razino zbog pjesništva.
I pisanje eseja od 400 rijeci o knjizi od 300+ stranica nije ni slicno pisanju eseja od 400 rijeci od nekoj glupavoj pjesmici.

Očekivali smo smanjenje opsega gradiva ….
– očekivali smo ukidanje fizike u sedmom razredu..
– lakšu matematiku u petom i sedmom razredu…
– skraćenje gradiva iz povijesti za 5-8 razred…
– skraćenje povijesti Hrvata….toliko činjenica,
toliko stupidnih podataka, toliko nebitnih godina,
nevažnih osoba…..pa, što to briga djecu s 12 godina !
Pa, njima je to dosadno…ne mogu zapamtiti toliko
podataka …… ne zanima ih to..to nije primjereno za njihovu dob..i td.
– očekivala sam bolju prehranu u školi, više mesa, voća , mliječnih
proizvoda, manje eurokrema, grisa s kakaom , bureka i sl…
– htjeli bismo da škola traje -4 do pet sati-…..a ne 8 s aktivnostima..
– da ne čitaju budalaštine iz lektire koje ne razumiju, a naročite
ne hrvatske pripovjetke s arhaičnim tekstovima ….

– Jeste li primjetili…..ja baš gledam…. dobar dio učitelja je prošle i ove godine
obnovio vozni park , tj.kupio nove automobile ,….?!
– slušajući gosp DIVJAK…….FIZIČARKU, vidim da je sva u svom filmu , kraj Plenkovića…
Stiče se dojam , da se dobro slažu.
– Ništa se neće dogoditi povodom KURIKULARNE REFORME. …… / mi idemo u 8.razred /.
Iste pizdarije će se ponavljati i ove godine…a mi ćemo se s trojkama i četvorkama jedva
upisati dalje…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close