Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Repač ulaže 90 milijuna kuna i vraća život na otok u blizini Vodica
Pretraživanje
Dionička društva
Na Prviću je ostalo svega 18 osoba mlađih od 50 godina, ali Repačevi projekti već su razjedinili stanovništvo.
abc1 21.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

A vidim, čovjeku je već teško, izraz lica mu to govori.
Možda je sve to skupa počeo sam, a ne od roditelja ili Loto.
I, desilo se, baš sreća.

sls 24.1.2015.
Dugotrajni korisnik
100%

“Lobist” Lino ima najveći komad zemlje uz željenu marinu, tako da to nije ni čudno. I sada čovjek ima suhi vez i servis za brodove i koristi infrastrukturu otoka za svoje potrebe. Kako se priča po otoku, braća su ga tužila za zemlju koju je prisvojio sebi. Učlanio se u hdz da bi mogao otokom (Šepruinama) na svoj način upravljati. Čovjek je prava mustra, tako da ako su u njemu našli partnera, sve to govori i o investitorima.
A otok Prvić nema komunalnu infrastrukturu i svake godine je more prljavije i sada bi htjeli na tom malom otoku marinu od 190 vezova, to samo govori da nikada nisu bili u Šepurinama nekoliko tjedana, jer to jednostavno nema ama baš nikakvog smisla. Nisam protiv napretka jer ovo nije korak naprijed. Sretno nam svima bilo…

viewer 28.1.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Zagorčat će njemu domaći ljudi život. Je-be se njima što je otok iseljen, što nema života, što nema radnih mjesta, važno je da oni njemu mogu naškoditi. posebno ako je furešti. Malo nas je al smo gooooovna !

abc1 21.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

viewer i sls puno pozdrava iz Zgb.
Obadva su u pravu, oba su pala.

ZgLob 19.9.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

za te pare može kod Marića kupiti otok
i onda graditi na svome što ga volja

analitik88 20.4.2018.
Korisnik s iskustvom
Mali krug prijatelja
-

Kako bi rekli zagorci: “Ak susedu crkne krava, ja zakoljem dve svoje. Zakaj bi on bil bolji od mene?”