Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Rast gospodarstva mogao bi biti i duplo veći, ali pod jednim uvjetom
Pretraživanje
Dionička društva
Državni sektor i dalje dominira hrvatskom ekonomijom, a analitičari i investitori već godinama upozoravaju da Hrvatska presporo uvodi promjene koje su krucijalne za nova ulaganja.
bankarko 19.2.2018.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

hvala g.Majetić na jasnim i peciznim savjetima i posovnom.hr na vrhunskoj sposobnosti izvlačenja bitnoga

you're fired!

Jubito 26.7.2008.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
100%

@bankarko
ma daj ne njaj-ke.
To što je on izjavio i kumice s placa već znaju napamet. Ponavlja jedne te iste bezsadržajne fraze već godinama.
U izjavi mu još samo fali teza kako uz simultane reforme u više ključnih područja treba pokrenuti “strukturne reforme” i izjava bi bila potpuna .

halfte trinken, halfte Šarcu geben

apatero 27.4.2011.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Majetićeva izjava na razini dvogodišnjaka

bankarko 19.2.2018.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

ja bih rado dao svoje mišljenje, to mi nije strano, ali osobno se nikad nisam bavio biznisom i ne znam kakve sve prepreke postoje pred hrvatskim poduzetnicima. meni se to samo čini kao puno truda oko papira, a to ne volim.. jedva sam platio porez na kapitalnu dobit, a i to sam već zaboravio kako, s obzirom da sam u gubitku

Zadnja izmjena: bankarko (4.4.2018. 22:36)

you're fired!

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Mnogo bre pametan ovaj Majetić! Koju udrugu on to vodi? Hrvatsku Udrugu Pametnjakovića?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

TORNOS 20.8.2015.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Uvjet za rast gospodarstva je revolucija sudbene vlasti!!!! Ne reforma pravosuđa , kako se to voli reći i najavljivati., nego doslovno revolucija sudbene vlasti!
Ono što sudbena vlast čini gospodarstvu je isto ono što je fašizam činio židovima, rusima,slavenima te ostalima!!!!

serislav 20.1.2012.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Ovo za sudbenu vlast je tocno.
To je najcrnja rupa i sramota ove drzave.
Fuj. Odvratno.

Disclaimer:
Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

...