Rasprodaja imovine, od zgrade do bušilice za 86 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Rasprodaja imovine, od zgrade do bušilice za 86 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ja bih r kao da nije zgrada Orešić nego Oraščić. Provjerite još jednom.

Ja bi rekao da ce ovo unutar 2-3 godine propat.U nas se paljenje novca naziva restrukturiranje i tako vise puta.

Mije mi jasno kako se nisu sjetili izaći na burzu i uvaliti g.lupim hrvatskom dioničarima kockarima dionice kako je to napravio Agrokor.

Mogli su na bu,dalama hrvatskim kladioničarima od banaka dobiti bar 2-3 milijarde eura kredita.

Mije mi jasno kako se nisu sjetili izaći na burzu i uvaliti g.lupim hrvatskom dioničarima kockarima dionice kako je to napravio Agrokor.

Mogli su na bu,dalama hrvatskim kladioničarima od banaka dobiti bar 2-3 milijarde eura kredita.

Kao mladi uposlenik radio sam u jednoj kompaniji, koja je, da bi prebrodila krizu, uvela prerezivanje gumica na pola, reducirati nabavu uredske mirovine, koja je u toj firmi mjerila u promilima rashoda. Ali gle čuda, firma je usprkos tim nadljudskim naporima, otišla u štečaj. Ovo s prodajom polovnih bušilica me posjetilo na to vrijeme.


Kao mladi uposlenik radio sam u jednoj kompaniji, koja je, da bi prebrodila krizu, uvela prerezivanje gumica na pola, reducirati nabavu uredske mirovine, koja je u toj firmi mjerila u promilima rashoda. Ali gle čuda, firma je usprkos tim nadljudskim naporima, otišla u štečaj. Ovo s prodajom polovnih bušilica me posjetilo na to vrijeme.

ja sam imao direktora u socijalizmu, koji je tražio da se stari papir koristi za ispis s druge strane, naravno da je firma propala, bojim se da danas na vlasti imamo potomke tih stručnjaka, još je Jaca spajalica započela takve projekte uštede s običnom vodom, aromatizirana je preveliki trošak za njhove mozgove

New Report

Close