Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Radnicima Peveca 500 kuna veća božićnica, od iduće godine i povećanje minimalne plaće
Pretraživanje
Dionička društva
Iz Peveca napominju kako je to nastavak ulaganja u zaposlenike kao što su nedavno najavili. Podsjetili su i kako će povećati minimalnu plaću zaposlenika u 2019. godini za 1.000 kuna.
MarkOs 4.12.2016.
Korisnik s iskustvom
Mali krug prijatelja
-

Svako malo izađe dobra vijest za radnike Peveca.
Uprava Pevec je očito svjesna da bez dobrog radnika nije moguće ostvarivati dobre rezultate.
Posebno mi je drago da Pevec raste iz dana u dan jer je riječ o hrvatskom trgovačkom lancu koji daje priliku hrvatskim proizvođačima da plasiraju svoje proizvode. Nadamo se da će uskoro doći i do širenja Peveca u regiji što bi sigurno puno značilo hrvatskim proizvođačima.

ValueWalk 21.8.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Vrhunski komentar s obzirom da svi na forumu znaju da radite u Pevecu i da ste ih hvalili i dok su sve moguće gadosti provodili na račun ostalih dioničara. Osim na plaće potrošite malo i na dobar PR.

“Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.” Nietzsche

zvonkac 26.11.2009.
Dugotrajni korisnik
100%

Kupio sam laptop u Pevecu i nakon dva mjeseca otišla matična ploča, uputili su me, ne baš pristojno na servis gdje sam dva mjeseca čekao na popravak. Kada sam se požalio u Pevecu su mi rekli da se popravak mora otkloniti u razumnom roku. Otada ih zaobilazim u širokom krugu.

Bruce.Lee 7.9.2017.
Korisnik s iskustvom
Mali krug prijatelja
-

Velika pohvala za Pevec i ulaganje u zaposlenike!! Zadovoljstvo radnika se i vidi u centrima.. Od pozdrava s osmjehom pa do uslužnosti prema nama kupcima

noviulagac 23.9.2009.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
-

Bruce.Lee

Velika pohvala za Pevec i ulaganje u zaposlenike!! Zadovoljstvo radnika se i vidi u centrima.. Od pozdrava s osmjehom pa do uslužnosti prema nama kupcima

Hahahaha