Radnicima Peveca 500 kuna veća božićnica, od iduće godine i povećanje minimalne plaće

Naslovnica Forum Komentari članaka Radnicima Peveca 500 kuna veća božićnica, od iduće godine i povećanje minimalne plaće

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svako malo izađe dobra vijest za radnike Peveca.
Uprava Pevec je očito svjesna da bez dobrog radnika nije moguće ostvarivati dobre rezultate.
Posebno mi je drago da Pevec raste iz dana u dan jer je riječ o hrvatskom trgovačkom lancu koji daje priliku hrvatskim proizvođačima da plasiraju svoje proizvode. Nadamo se da će uskoro doći i do širenja Peveca u regiji što bi sigurno puno značilo hrvatskim proizvođačima.

Vrhunski komentar s obzirom da svi na forumu znaju da radite u Pevecu i da ste ih hvalili i dok su sve moguće gadosti provodili na račun ostalih dioničara. Osim na plaće potrošite malo i na dobar PR.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Kupio sam laptop u Pevecu i nakon dva mjeseca otišla matična ploča, uputili su me, ne baš pristojno na servis gdje sam dva mjeseca čekao na popravak. Kada sam se požalio u Pevecu su mi rekli da se popravak mora otkloniti u razumnom roku. Otada ih zaobilazim u širokom krugu.

Velika pohvala za Pevec i ulaganje u zaposlenike!! Zadovoljstvo radnika se i vidi u centrima.. Od pozdrava s osmjehom pa do uslužnosti prema nama kupcima


Velika pohvala za Pevec i ulaganje u zaposlenike!! Zadovoljstvo radnika se i vidi u centrima.. Od pozdrava s osmjehom pa do uslužnosti prema nama kupcima

Hahahaha

New Report

Close