Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Računica je jednostavna: Oročeni novac masovno se prebacuje na tekuće i žiroračune
Pretraživanje
Dionička društva
Klasična štednja je krajem ožujka iznosila 195 milijardi kuna, gotovo je četiri milijarde kuna manja nego u istom lanjskom mjesecu, dok je u ožujku 2016. bila veća sedam milijardi kuna i iznosila je 202 milijarde kuna.
nekoime33 20.3.2017.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

Obicnim smrtnicima stednja se odavno ne isplati jer kada se zbroji inflacija i trosak odrzavanja deviznog racuna dobit je odavno u minusu. Isplativije drzati ispod madraca jer je gubitak vrijednost samo inflacija.
Fondovi su bacanje novaca, pogotovo nasi, dionice su kocka koliko god netko bio pametan i dalje ne moze predvidjeti buducnost, a indexi su za vecinu prevelik pocetni zalogaj. Madrac je iz raja izasao.

purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

danas dobio dopis drage bančice
Oporezivanje na štedne uloge po viđenju (štedne knjižice)
iduće godine očekujem dopis ministarstva financija
Oporezivanje na štedne uloge u čarapama, slamaricama………..

cripton 12.12.2012.
Dugotrajni korisnik
-

Kamate na dječju štednju su i dalje oko4.5%

zvonkac 26.11.2009.
Dugotrajni korisnik
100%

Gledate svoje partikularne interese kao i Franck, ako državna vlast tvrdi da smo sve bolji tko ste vi da tvrdite suprotno. Zaboravih reći da će tečaj eura spustiti do 5,00 i badava nam naši madraci.

DemiZon 13.12.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

purCo

***ja dobio jučer, a danas sam dio izvadio, sutra ću sve ostalo… izvadio bih sve danas da nema još jednog koraka kako nas hebati u zdrav mozak, a taj je da nisam najavio podizanje cijele svote…pa eto najavio sam za sutra i bye bye paraziti

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Remorker 1.3.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

Ja sam isto napravio prije 4mj. Povukao milju ipo sa banke pa me drzali 1h30min radi gluposti i papira. Sto su mislili? Da cu ostati.
Kamate lose,investicije tko zna sto i kako…gdje lovu uloziti? Trenutno preko 1 milje casha pa razmisljam gdje ulupati novce.
Ulozio 300.000 kn u burzu…uzeo profita cca 45.000kn i dalje mezim odabranih 5 dionica za kojw sam poprilicno uvjeren da ce rasturiti za koji mjesec.

Zadnja izmjena: Remorker (24.5.2018. 22:44)
hasenfefer 4.10.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Zato postoji inozemstvo. Ovdje držim toliko da mi je tekući na nuli.

Sada već i kripto valute izgledaju primamljivo nego da imaš novac u Hrvatskoj.

Pohlepni krpelji.

Inkamta 25.5.2018.
Novi korisnik
-

Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating http://Hot24.top [hot24.top]

nekoime33 20.3.2017.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

zvonkac

Gledate svoje partikularne interese kao i Franck, ako državna vlast tvrdi da smo sve bolji tko ste vi da tvrdite suprotno. Zaboravih reći da će tečaj eura spustiti do 5,00 i badava nam naši madraci.

Pa valjda su euri u madracima. Tko jos stedi u kunama?
posmatrac 27.6.2011.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

hasenfefer

Pohlepni krpelji.

zar nisu iste kamate na stednju u inozemstvu?

posmatrac 27.6.2011.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

DemiZon

purCo

***ja dobio jučer, a danas sam dio izvadio, sutra ću sve ostalo… izvadio bih sve danas da nema još jednog koraka kako nas hebati u zdrav mozak, a taj je da nisam najavio podizanje cijele svote…pa eto najavio sam za sutra i bye bye paraziti

ne bi doma drzao vece svote nikad.

DemiZon 13.12.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

posmatrac

DemiZon

purCo

***tko je rekao da doma držim išta od love?… povući ću danas svu lovu iz banke jer je ovaj novi porez na štednju po viđenju ništa drugo nego porez samo zato jer posjeduješ novce, totalni bezobrazluk, a mislim da je i protuustavni… lova će otići u neko drugo ulaganje gdje nema pljačkanja po tzv. “zakonu”…kad i te opcije nestanu, onda ću se vratiti u Švicarsku pa nek se oporezuju međusobno lopovski političari, aktivisti, udruge i borgovci kad više nikog drugog ovdje ne ostane

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

posmatrac 27.6.2011.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

DemiZon

posmatrac

DemiZon

purCo

***tko je rekao da doma držim išta od love?… povući ću danas svu lovu iz banke jer je ovaj novi porez na štednju po viđenju ništa drugo nego porez samo zato jer posjeduješ novce, totalni bezobrazluk, a mislim da je i protuustavni… lova će otići u neko drugo ulaganje gdje nema pljačkanja po tzv. "zakonu"…kad i te opcije nestanu, onda ću se vratiti u Švicarsku pa nek se oporezuju međusobno lopovski političari, aktivisti, udruge i borgovci kad više nikog drugog ovdje ne ostane

dobro.
treba uvijek imat nesto i u kesu. u hr bankama su kamate vrlo slicne i vrlo male na stednju.
u inostranstvu su slicne kao u hr.
fakat je sok ovaj zakon o oporezivanju avista kamate koja na devize iznosi 0.01% a prije je bila 0.1%.

TVboy 26.4.2010.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

sva sreća pa nemam novaca a i plaća mi kasni…

…shit happens so watch and learn…

nekoime33 20.3.2017.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

hasenfefer

Pohlepni krpelji.

ja imam i mogu ti reci da uz osnovno znanje tehnicke alalize se moze biti u finom plusu