PZC (Poduzeće za ceste Split d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PZC (Poduzeće za ceste Split d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo otvaram novu temu i nadam se prikupljanju sto vise korisnih informacija

Vaš link

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira PZC-R-A
Stanje na dan: 09.03.2007

Naziv vlasnika računa Mjesto
STRABAG D.O.O. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND SPLIT, HRVATSKA
NIKOLIĆ IVAN SPLIT, HRVATSKA
Skrbnički račun:
CENTAR BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
TOLIĆ TANJA SPLIT, HRVATSKA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
ANKO MATEJ JANEZ LJUBLJANA, SLOVENIJA
BATISTIĆ ŽELJKO ZAGREB, HRVATSKA
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

A kolega, kolega.. Pa di si baš sad otvorio ovu temu, vidiš da svi šute ko zaliveni i polako dokupljuju [smiley1]
Al evo, krako ću se nadovezati…
PZC-R-A ti je jedna vrlo misterijozna dionica.Odlični fin.pokazatelji zadnjih nekoliko godina, ali nije JDD.. Eto to joj je uteg koji joj do sada nije dopustio da ode gdje joj je mjesto, a sigurno je i realno na razinama oko 3,500 kn..
31/03/ je rok do kojeg moraju podnjeti fin.izvješće za 2006, a koje će mnogima dati odgovor na neke stvari..
Pozdrav!

pa i nije neka navala na kupnji, samo četri kupca.
Također mislim da dionica ima dobre pokazatelje da ne pomislite da pišem samo negativno

Kupnja – PZC-R-A
33 2.600,00
39 2.511,50
10 2.451,00
5 2.436,62

Prodaja – PZC-R-A
5 2.629,00
10 2.680,00
20 2.749,99
33 2.750,00
5 2.797,00

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Ja je odavno imam, pokušavam se držati one strpljen spašen!
Vrlo je malo podcjenjenih dionica na našem tržištu, a pogotovo fundamentalno potkrijepljenih.
Čudno mi je da se naše kolege Saško i Znanac nisu do sad uključivali u raspravu, ipak oni slove za malo jače igrače na forumu, pa eto, mogu nam neke smjernice dati.!

ja cu Vam dati neke osnovne pokazatelje izracunate na temelju GFI iz 2005.

BV: 1447,94 kn
Sales: 3371,91 kn

P/E 9,29
P/EBIDTA 4,3
P/S 0,80
P/BV 1,86

sve u svemu izrazito profitabilna firma koja se jos uvijek trzi dosta nisko s obzirom gdje su ostale firme iz sektora

s obzirom na kolicinu poslova koje su u 2006 godini odradili, rezultati za 2006. bi trebali biti jos bolji…
po trgovini zadnjih dana bih rekao da ocito netko i zna kakvi ce biti

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


ja cu Vam dati neke osnovne pokazatelje izracunate na temelju GFI iz 2005.

BV: 1447,94 kn
Sales: 3371,91 kn

P/E 9,29
P/EBIDTA 4,3
P/S 0,80
P/BV 1,86

sve u svemu izrazito profitabilna firma koja se jos uvijek trzi dosta nisko s obzirom gdje su ostale firme iz sektora

s obzirom na kolicinu poslova koje su u 2006 godini odradili, rezultati za 2006. bi trebali biti jos bolji…
po trgovini zadnjih dana bih rekao da ocito netko i zna kakvi ce biti


Čini se tako prijatelju, ni traga ni glasa o njoj, a onda (kad su je se pametni nakrcali [smiley7]) lagano kreće ka vrhu..
Evo baš bez veze malo surfao i naletio na zanimljiv članak, dosta frišak od prije nekoliko dana u kojem se spominje PZC Split.. U glavnom, priča govori o jačini njihova lobiranja po Dalmaciji, i masivnosti posla koji obavljaju.. Ovaj članak recimo govori o Šibenskoj županiji, al vjerujte mi, tako je i u ostalima na moru..

Mi radimo – Splićani naplaćuju

“Otvorenost” Šibenika za druge je vidljiva na svakom koraku. Godinama nam horizontalnu signalizaciju na cestama crtaju Zagrepčani i Dubrovčani, a Splićani postavljaju prometne znakove. Domaći ne mogu “ni prismrditi”.
– Većinu poslova na gradnji i održavanju cesta odnosi PZC Split. U ovom trenutku PZC, zajedno s Hidroelektrom, radi cestu i tunel do Tromilje. Splićani u Šibeniku imaju samo jednog čovjeka, a posao će, za trećinu nižu cijenu iz “treće ruke” odraditi Šibenčani. Vrhnje će, naravno, pokupiti Splićani – kaže nam jedan od poduzetnika koji se, razumljivo, boji javnog spominjanja svojega imena, jer će izgubiti i ovo malo trećerazrednog posla na domaćem terenu.
Vaš link

Imam i ja par zanimljivih linkova u kojima su spominje efikasnost i obujam poslova u kojima su zastupljeni ovi naši Splićani.. (Strabag im je dao dobar komad kolača..)
Vaš link

Eto, tolko od mene, ovaj tjedan se očekuje i pismena potvrda uspješne 2006!
[smiley2]

PZC-R-A 2.730,00 3.000,00 3.000,00 2.851,35 — — 299 852.554,75 5,61%

Izgleda da je izvješće odradilo svoje! Još malo pa nestalo!


PZC-R-A 2.730,00 3.000,00 3.000,00 2.851,35 — — 299 852.554,75 5,61%

Izgleda da je izvješće odradilo svoje! Još malo pa nestalo!

nazalost je nestalo i to malo. ocito je netko dobio izvjesce. a ja mislio u miru dokupljivati na 2.700. morat cu malo ocito podici letvicu.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Pola foruma je stavilo PZC na onu top 10 listu, bilo je i vrijeme da krene gdje mu je mjesto! Ja sam se davno nakrcao [smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Evo provjereno, izvješće još nije izašlo.. [smiley1] Al više je nego očito što se događa! Odbrojavanje počinje!

Ima neko K/P i danasnje transakcije?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ima neko K/P i danasnje transakcije?

Kupnja – PZC-R-A
16 3.003,00
18 3.000,00
5 2.901,00
135 2.700,00
37 2.625,01

Prodaja – PZC-R-A
56 3.250,00
34 3.490,00
2 3.499,99
32 6.200,00

Mislim da ovaj na 3,250 nece dugo

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close