Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) PZC (Poduzeće za ceste Split d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
speeddy 3.2.2007.
-

Prošlo 1743 komada.Prodavatelji su vjerojatno iz prvih 10 jer su vjerojatno dogovorene transakcije.

matantos 28.5.2007.
-

Prodavatelji su br. 2,3,4 i 7 i nešto manjih. Šta sljedi? Prema mjim izračunima Strabag ima sada 91,5% i fali mu još 3,5 postotnih bodova do limita za squeez-out. Cjena up ili čekanje?

obeliks 20.6.2007.
-

koliko bi mogli ponuditi u slučaju squeeza? sumnjam više od 2000, iako vrijedi puno više…

speeddy 3.2.2007.
-

Treba im barem još jedna takva transakcija.Budući da su veliki izašli tko če natjerati male da daju po toj cijeni.Da su mislili izaći izašli bi odavno,imali su prilike.Mislim da neće to biti tako jadnostavno već da će trebati isplatiti fer cijenu po procjeni sudskog vještaka.

obeliks 20.6.2007.
-

istina, osim ako postoji radničko dioničarstvo i s njima se ne dogovore direktno…jel ima tko kakav info?

speeddy 3.2.2007.
-

* Važeći podaci za uredovni dan 11.11.2008

PZC SPLIT D.D./REDOVNA PZC-R-A

Vlasnik računa Stanje Vrsta računa
1. STRABAG D.O.O. ZAGREB 45.277 91,47 Osnovni račun
2. NIKOLIĆ IVAN 154 0,31 Osnovni račun
3. TOLIĆ TANJA 124 0,25 Osnovni račun
4. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 75 0,15 Skrb. račun
5. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 62 0,13 -
Ukupno: 92,31

speeddy 3.2.2007.
-

Sprema se squee out.Izaći i uzeti lovu odmah ili čekati realnu cijenu po procjeni vještaka.Ima li tko od forumaša da je unutra i razmišlja na slićan naćin,odnosno ima li netko sa iskustva sa squeez outom?

matantos 28.5.2007.
-

Vidi samo tko je izašao i dobiješ odgovor… Procjena vještaka - možda znaš za 1 (jedan) primjer, da je dioničar uspio sa svojom procjenom? Ja neznam. Puno pozdrava!

marijack 1.6.2008.
-

Ja sam jučer izašla sa svojih 50 komada.Ne da mi se više čekati i iako sam dobila manje od uloženog,s obzirom na cijenu ostalih dionica u koje sam uložila nadam se da će mi se izgubljeno ubrzo vratiti.
Ovo nije nagovor na prodaju,svatko prem svom nahođenju.Lijepi pozdrav.

Filippo 18.6.2008.
-

Jedno pitanje vezano uz squeeze out. Ako firma ponudi cijenu, sto bude ako se slazem? Jel moram ici kod javnog biljeznika, u SDA, ili mi novci sjednu automatski bez da mrdnem? S druge strane sto ako se netko ne slaze s ponudjenom cijenom? Pretpostavljam da nema puno izbora

speeddy 3.2.2007.
-

Čemu izlaziti na 1500 kn kad ne može biti manja cijena u squeez outu od 1900 kn a moždai više ,zavisi od tajminga.