Prvi put u šest godina Hanfina zabrana za jedan brokeraj

Naslovnica Forum Komentari članaka Prvi put u šest godina Hanfina zabrana za jedan brokeraj

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hoće li itko, konačno zabraniti rad HANFA-e. Regulatorne institucije koja godišnje košta, po grubim procjenama, hrvatskog gospodarstvo za cca 0,5% BDP-a!
To nije cijena koštanja funkcioniranja same institucije, to je cijena koštanja štete koju ista institucija, svojim regulatornim djelovanjem, prouzrokuje gospodarstvu!!!
Kada se pogleda samo Zakon o faktoringu te 10 pravilnika u svezi sa istim Zakonom, a u praksi makinacije odabranih i certificiranih faktoriong društava kao i nestajanje faktoring društava, onda se ne može mimo odgovornosti HANFA-e!!!
Do danas nikome iz HANFA-e nije niti vlas dirnuta na glavi!

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu prirepak matek je dobio nalog da nesto napravi i ako pokaze da institucije sustava rade svoj posao. odmah udario u srz problema-brokeraj credos.
stvarno mu treba dati nobela za logiku i genijalnost uocavanja problema i nepravilnosti.

i ovo…agrokor koncern napravio 12 mlrd EUR gubitka, idajuci lazna izvjesca. da li je hanfa u i jednoj stvari nasla ista krivo u svim tim godinama laziranja?
ma smijesno je uopce postojanje te ustanove i ovakvih prirepaka koji ih vode. bolje da hanfu damo u koncesiju stracima!

Istina živa. Nekako su se dočepali broja, mjesecima su me opsjedali da uložim kod njih, trgovanje preko Marketsa, preporuka je najčešće bila Apple. Jednom, kako bi ih se riješio, sam tražio da mi pošalju email tako da sad imam i dokaz. Kao i još jedan broker iz inozemstva. Tko bi rekao da će hanfa reagirati.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

šta je sa lažiranim izvještajima dalekovoda rdi tog samo svi u hanfi su za 100 god golog otoka

mislim na dalekovod unazad prije predstečajne

a samo hanfa i nju bi trbalo zabranit to je samo skupinap podobnika


Istina živa. Nekako su se dočepali broja, mjesecima su me opsjedali da uložim kod njih, trgovanje preko Marketsa, preporuka je najčešće bila Apple. Jednom, kako bi ih se riješio, sam tražio da mi pošalju email tako da sad imam i dokaz. Kao i još jedan broker iz inozemstva. Tko bi rekao da će hanfa reagirati.

bio osobno prije 1,5-2 godine kod njih, firma je uredna, sve je čisto, obrisano, blještavo i uglađeno, naravno da nisam ništa uložio, evo sada je i Hanfa prokljucala

Da, iznimno dosadni i agresivni.
Nudili mi Tevu dok je Oreskovic bio premijer. 😀

Otpilio sam ih naravno…

Mene zvali prije nekoliko dana na mob ( ne znam otkud im broj ) , bio u poslu pa se nisam javio, a broj provjerio na internetu pa znam da pripada njima .


šta je sa lažiranim izvještajima dalekovoda rdi tog samo svi u hanfi su za 100 god golog otoka

mislim na dalekovod unazad prije predstečajne

a samo hanfa i nju bi trbalo zabranit to je samo skupinap podobnika

Ovo je već drugi put da čitam ovu informaciju na forumu. Što je točno bilo lažirano u izvještajima? Gledajući izvještaje iz 2010. pa zatim 2011. predstečajna je izazvana zaduživanjem pa drastičnim padom prihoda.

New Report

Close