Prvi hrvatski softveraš s više od tisuću radnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Prvi hrvatski softveraš s više od tisuću radnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kada će izlistavanje na burzi?

94,2 M prihoda na 1000 zaposlenih.
To je 94.200 Kn po zaposleniku bruto, sto je u biti 8000 Kn mjesecno i opet BRUTO!!!
To je ipak mizerija od place za IT danas….a ako jos naglasim da nemaju svi istu placu, pa sada vidite koliko je firma atraktivna.
zelim im sve najbolje ali s ovakvim brojevima jedino Indija im moze pomoci u zaposljavanju.

Takve firme koje rade jeftino softver za strance su vani tražene. I ja bi da imam kućnu pomoćnicu za 100kn mjesečno

@Funky Citaj pazljivije:
No, ured u Londonu sjedište je operacija… agregatori financijskih podataka na internetu, poput Owlera navode neslužbene procjene po kojima je ukupan globalni prihod Infobipa bliži brojki od 200 milijuna dolara.

Brojka 94,2 M je loklani prihod.



@Funky
Citaj pazljivije:
No, ured u Londonu sjedište je operacija… agregatori financijskih podataka na internetu, poput Owlera navode neslužbene procjene po kojima je ukupan globalni prihod Infobipa bliži brojki od 200 milijuna dolara.

Brojka 94,2 M je loklani prihod.


Prihvacam ispravku, moja greska.
To je onda sasvim nesto drugo. I zvuci ozbiljno.
zelim im svu srecu kao i bilo kome sa ovih prostora jer nam je jedino proizvodnja pameti ostala.

New Report

Close