Prosječna neto plaća u Zagrebu iznosi 6.977 kuna, ali u ovom sektoru ona doseže čak 17.447 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Prosječna neto plaća u Zagrebu iznosi 6.977 kuna, ali u ovom sektoru ona doseže čak 17.447 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

7000 neto u Zagrebu je prosjek my a**

Ajd ne ser… e, to je čista obmana…

Kada pricamo o placi onda bi prvo svi trebali osvijestiti da placa radnika nije neto placa vec bruto placa i to bruto 2. Zasto? Zato jer je to trosak poslodavca. I zato jer je to stvarna placa radnika.
Uzmemo li za primjer Zagreb i neto placu od 7.000 kn to je stvarna placa (bruto 2) 12.107,18 kn. Lagano si drzava od svake te place uzme u startu 42% !!!

To je (vjerojatno) točan rezultat svih isplaćenih neto plaća. Kad bi iz toga izbacili političare, članove
svakakvih upravnih odbora , direktore i menadžere velikih banaka,stranih kompanija i predstavništava,
odvjetnike velikih “faca”, PR agencije i svakakve druge uhljebe, dobili bi prosjek od 4500-5000 kn.
To je realnost, sve ostalo je namještaljka. Kao nama je u Zagrebu super !! Živimo ko bubreg u loju !!
Malo morgen !!

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

New Report

Close