Proračun je gotov, zadužit ćemo se za još 9,2 milijarde kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Proračun je gotov, zadužit ćemo se za još 9,2 milijarde kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zasto hrvatska ima uopce deficit? Zasto moramo potrositi vise nego sto imamo? Ajmo napraviti proracun koji ce prihode i rashode ujednaciti.a da vidimo ato je to visak koji zelimo potrositi a nemamo. O tome povesti javnu raspravu i referendum,pa nek ljudi odluce jel nam treba . Jako sam razocaran sa ovim potezima oko proracuna.to je nastavak iste politike.

Da, i meni je zanimljivo kako kad se barata tuđim novcem uvjek “proračunaju” minus, bez razlike HDZ-SDP. Ne vjerujem da tako rade proračun kučnog budžeta.

Računaju veće prihode za čak 3,9 mlrd, na osnovu čega? Kad se to doda na planiranih 9,2 mlrd manjka dođe se na cca14mlrd zaduženja kakvo je svake godine radila i milanovićeva vlada…
Dakle nastavljamo po starom….

ovo su odlicne vijesti. Samo naprijed.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nema nama spasa.

I ovi nastavljaju trošiti više nego smo zaradili.

Ništa od reformi.

Laž je da nemogu napraviti proračun bez deficita.

.

Ovo je samo dokaz da cemo zavrsiti ko Grcka A Crobex ispod 400.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

uhljebarina će nas skupo koštati, na kraju neće ništa vrijediti, kao u Grčkoj, kako kaže onaj jedan grčki prosvjednik; oni žele postati vlasnici naših sudbina, a ovdje nisu daleko od toga


Zasto hrvatska ima uopce deficit? Zasto moramo potrositi vise nego sto imamo? Ajmo napraviti proracun koji ce prihode i rashode ujednaciti.a da vidimo ato je to visak koji zelimo potrositi a nemamo. O tome povesti javnu raspravu i referendum,pa nek ljudi odluce jel nam treba . Jako sam razocaran sa ovim potezima oko proracuna.to je nastavak iste politike.

***nisi jedini razočaran… al to se događa jer proračun nije namjenjen narodu nego njima…oni sebi uzmu koliko im treba… zadnje godine kad je još Tuđman bio živ proračun je bio 48 milijardi kuna, vec iduće godine čim je Račan preuzeo vlast, proračun su digli na 80 milijardi… sad je eto već došao na 120 milijardi… a narodu je mnogo gore nego kad je bio 48… al oni su sad mnogo bogatiji nego kad je proračun bio 48… sve je to ista ekipa, nekad njihov nije bio jedino stari Pankretić, danas je to Sinčić… glume lijeve, desne, ustaše, partizane, četnike, pred narodom se mrze i svađaju, a po skrivečki zajedno jedu i piju

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Pljačka se nastavlja!

Kako nema drugog rješenja nego opet zadužiti nerođene građane Hrvatske ?

Ukinite apanažu silnim vladinim agencijama , tzv. “neprofitnim i nevladinim udrugama” i raznim tzv. “antifašistima i fašistima” !
Ugledajte se u Hasanbegovića !

.


Nema nama spasa.

I ovi nastavljaju trošiti više nego smo zaradili.

Ništa od reformi.

Laž je da nemogu napraviti proračun bez deficita.

Svaka čast Pero, bio sam siguran da ćeš negirati stvarnost najmanje 4 godine koliko će tvoji “HDZ reformisti” biti na vlasti. Još samo da počneš pisati da su oni svi u HDZSDP-u jednaki, da nema baš nikakve razlike osim u nijansama i iznenađenje će biti potpuno!

***kasno sinoć sam naletio u pola prepucavanja Lovrinovića i Šukera, napominjem nisam pratio otpočetka, ali uglavnom Lovrinović tvrdi da je na nekoj poziciji HNB-a 17 milijardi kuna čistog keša koji se morao uplatiti u proračun… a zadnji put se to uplatilo još u vrijeme Tuđmana… love mora biti i više, ali trenutno je 17 milijardi… i onda je krenula paljba Šukera po njemu, da to nemože ovo ono, to se nesmije…pa mu je Lovrinović citirao Ustav o tome kak je HNB državna banka, a ne u vlasništu nepoznatih privatnih lica… uglavnom, žao mi je kaj nisam pratio otpočetka, ali i ovo mi je dovoljno… koliko još milijardi ima sakriveno po drugim pozicijama? prije par godina je ovdje jedan poznati član, koji već dugo ne piše ništa, spomenuo kako država ima love na lopate samo je lova skrivena… sinoć sam ga se odmah sjetio… al glavno da je proračun veći 5 milijardi kuna, da se hoće rasprodati sve živo, da se ukida sve živo, da nam se želi lupit porez na glavnicu tj. nekretninu(makar već postoji komunalna naknada) i da su isplanirali ponovo nas zadužiti za više od 9 milijardi kuna po suludim kamatama

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Ajmo bijeli aleeee,ajmo bijeli aleee…..

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Todorićev pijun na e4

free flow information

New Report

Close