Propast dolara/amerike – što nakon?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Propast dolara/amerike – što nakon?

“The fate of the nation and the fate of the currency are one and the same.”

Da čujem konstruktivnih ideja za nastavak života nakon propasti imperije i njihove valute. Kako se pripremate/što ste poduzeli?

Hell is Empty and all the Devils are Here

ja ništa jer nemam ignore opciju. u svakom slučaju kupi si šibice i uglja.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nije Europa u ništa boljoj situaciji

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Nije Europa u ništa boljoj situaciji

Na naše dvorište sam i zaboravio od dinamike preko bare…

Hell is Empty and all the Devils are Here

Nadam se da neće propasti prije nego snime kraj Heroes-a, baš sam se zakačio za seriju.


ja ništa jer nemam ignore opciju. u svakom slučaju kupi si šibice i uglja.

Smijati ćeš se kroz mjesec dana prijatelju

Hell is Empty and all the Devils are Here

Već se sada smijem ali to nije bitno. A što ti radiš ovdje ako će sve propast? Kakvu priliku vidiš ovdje ako je sve tako crno?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Već se sada smijem ali to nije bitno. A što ti radiš ovdje ako će sve propast? Kakvu priliku vidiš ovdje ako je sve tako crno?

Ne vidim nikakve prilike, zanimaju me mišljenja oni koji vjeruju da će do kolapsa doći

Hell is Empty and all the Devils are Here

Prokleta je Amerika i zlato što sjaaaaaaaaaaaaaaa [bye]

Ošini po prašini……. [thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Može li se igdje kladiti na propast valute? Ja bih uplatio značajan iznos. Koeficijent raste valjda s procjenom točnog deadline-a?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Hvalabogu da mi je ostao onaj bunker još od Y2K pa sad ne moram betonirat novi.

Pogledajte koliko je vremena prošlo od posljednjeg posta upisanog na ovoj temi. 26.11.2008……..
Danas,kad slušamo o bilijunskom dugu Amerike, i lego-efektu moguće krize, još uvijek ne mogu vjerovati, da ozbiljnom drmanju tržita kapitala kod nas- nije došao kraj…

Još ima dionica, dioničara–drhtavih ručica… panike , stresa???

Kako smo olako indifirentno , i rezignirano javno obznanili propast Amerike, ko da je u pitanju
državica na jugoistoku Afrike, ko da je u pitanju glazbeni pojam za ulaz gromoglasnog instrumenta u tihu melodiju violina – BILIJUNSKA IGRA SLOVA I ZNAKOVA, koji nas upozoravaju da je riječ BILIJUN nešto nepojmiljivo daleko, pa tako i vjerojatno nešto strašno apstraktno neshvatljivo ekonomskim hrvatskim vidicima….nemoguće zamišljeno -ogromno ….a zove se …dug od nekoliko bilijuna…recimo…

Uskoro se otvara burza u Americi….čekate ..ili se pravite da Vam je svejedno…?
Želite li i Vi kao i ja , znati, da naše je naše tektonski iscrpljeno dno, došlo do čvrste jezgre …?

Hoće li netko posegnuti za paničnom prodajom Belja, Jadroplova, Kraša, Ht-a…..
Možemo li prekorjelo tržište koje je vrisnulo i posrnulo pred svakom objavom financijskog
kraha..izdržati na ovim dubinama…barem kod nas?
Hoće li se novac upisan u rast burza Amerike- vratiti u Hrvatsku ?
Ima li snage i viziju netko u ovoj finacijskoj hrvatskoj šikari i besplodnoj zemlji , prepoznati tračak
ili pedalj mjesta za rast novih plodova ….ili ćemo se skrivati , iza skuta buduće europske stabilnosti…?
i
Možemo li sami , bez Amerike…..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Budd, gdje si ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Danas,kad slušamo o bilijunskom dugu Amerike, i lego-efektu moguće krize…

Ljubica, daj mi objasni lego efekt.

New Report

Close