Projekt stoljeća: Kreće se u rekonstrukciju rotora koji dobiva semafore i četvrtu traku

Naslovnica Forum Komentari članaka Projekt stoljeća: Kreće se u rekonstrukciju rotora koji dobiva semafore i četvrtu traku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

takav rotor tko je projektirao trebao bi već odavna sjediti u reštu i zagrebčanima nadoknaditi nastalu štetu!!! ovo nema nikakve pameti niti sa strukom niti sa logikom! no, kod nas je sve moguće. slićno i matan miki vodi grad!

Sad će još semafore dodati na kružni tok.. pa nevjerojatno! čemu kružni tok služi nego tome da ne moraš stavljati semafore?!?
ovi svi pukli k’o kokica, ti inženjeri

Znaci postavljenje semafora je PROJEKT STOLJECA !?


takav rotor tko je projektirao trebao bi već odavna sjediti u reštu i zagrebčanima nadoknaditi nastalu štetu!!! ovo nema nikakve pameti niti sa strukom niti sa logikom! no, kod nas je sve moguće. slićno i matan miki vodi grad!

ja kao pravi zagrepčanin mogu samo utvriditi nakon 25 godina vožnje gradom da su zagrepčani totalni de.bili , najgori vozači na svijetu. vozio sam po londonu, parizu, abu dhabiju, dubaiu, istanbulu, beču, budimpešti, moskvi, frankfurtu, berlinu, ateni, beogradu, skopju, prištini, tirani, ljubljani – nigdje takvih imbecila ja vidio nisam. nije kriva cesta, krivi su kreteni za volanom.
a što se semafora tiče, poanta kružnog toka je da ne bude semafora. no, pošto su naši vozači debilčine, morat će staviti i semafore jer i dan dans nisu shvatili kako funkcionira kružni tok.

...povijest se ponavlja...

delboy , morat ćeš probat vožnju po Marsu , tamo vjerojatno još nisi vozio , a i nema ni d..ilnih vozača .Možda jedino naletiš na nekog d..ilnog marsovca , jedino šta oni ne voze nego lebde .


delboy , morat ćeš probat vožnju po Marsu , tamo vjerojatno još nisi vozio , a i nema ni d..ilnih vozača .Možda jedino naletiš na nekog d..ilnog marsovca , jedino šta oni ne voze nego lebde .

čuj, ako i na marsu naletiš na zagrepčana u nekom vozilu, znaj da nećeš daleko dogurati. no, ti mi moraš kontrirati pa vjerojatno želiš reći da se u ZG odlično vozi, da se svi drže trake, svi su koncentrirani maksimalno, kreću na zeleno itd..no, svi znamo da to nije tako. zagrebački vozači uvjerljivo su NAJGORI na svijetu.

...povijest se ponavlja...


delboy , morat ćeš probat vožnju po Marsu , tamo vjerojatno još nisi vozio , a i nema ni d..ilnih vozača .Možda jedino naletiš na nekog d..ilnog marsovca , jedino šta oni ne voze nego lebde .

čuj, ako i na marsu naletiš na zagrepčana u nekom vozilu, znaj da nećeš daleko dogurati. no, ti mi moraš kontrirati pa vjerojatno želiš reći da se u ZG odlično vozi, da se svi drže trake, svi su koncentrirani maksimalno, kreću na zeleno itd..no, svi znamo da to nije tako. zagrebački vozači uvjerljivo su NAJGORI na svijetu.

...povijest se ponavlja...


delboy , morat ćeš probat vožnju po Marsu , tamo vjerojatno još nisi vozio , a i nema ni d..ilnih vozača .Možda jedino naletiš na nekog d..ilnog marsovca , jedino šta oni ne voze nego lebde .

čuj, ako i na marsu naletiš na zagrepčana u nekom vozilu, znaj da nećeš daleko dogurati. no, ti mi moraš kontrirati pa vjerojatno želiš reći da se u ZG odlično vozi, da se svi drže trake, svi su koncentrirani maksimalno, kreću na zeleno itd..no, svi znamo da to nije tako. zagrebački vozači uvjerljivo su NAJGORI na svijetu.

...povijest se ponavlja...

Karlovčani su najgori vozači!

Kruzni tok sa semaforima….only in hrvatistan!


Kruzni tok sa semaforima….only in hrvatistan!

Kako to tako mozete pisati?
Ima nekoliko takvih kruznih tokova u Belgiji i Nizozemskoj. Cak su i nesto manji od rotora u Zg.

Nije to ništa. Rotoru trebaju semafori,napraviti da bude dvosmjeran i dodati kućice za naplatu cestarine (da i Mijat bude zadovoljan). A u sredini izgraditi fontanu.

New Report

Close