Prodaja državnih nekretnina: “Svaki mjesec najmanje jedan natječaj s ponudom od 20 do 50 stanova”

Naslovnica Forum Komentari članaka Prodaja državnih nekretnina: “Svaki mjesec najmanje jedan natječaj s ponudom od 20 do 50 stanova”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To su oni stanovi od 8,5 – 10 kvadratnih metara u suterenu? Sramite se!

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Još je nešto Marić ispričao o tome kako je bivši guverner hnba dobio stan od 63 kvadrata za 8500 eura s oplatom od 200 kuna mjesečno koju ne plaća 5 godina. Samo taj dio priče vas ne zanima jer se radi o liku kojeg je vaša medijska kuća pokušala nametnuti kao predsjednika države.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


To su oni stanovi od 8,5 – 10 kvadratnih metara u suterenu? Sramite se!

ne znam što očekuješ…svi ti stanovi su nasljeđeni od bivše države, dakle stari su i preko 50 god. i uglavnom su loše održavani

kada uračunaš da je to sve trulo, od stolarije, podova instalacija, zidova i snitarija i kolika ulaganja imaš da bi se postigao jedan osnovni standard, jedino što kod tih stanova vrijedi je eventualno lokacija

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@Barbosa

Nema te bivše države di je 8,5 kvadrata bez WCa nazivano stanom. To je bila šupa i u Austro-Ugarskoj i u Kraljevini i u SFRJ. Samo je naša Vlada došla na tu genijalnu zamisao ali što očekivati od Gorana Marića?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi



@Barbosa

Nema te bivše države di je 8,5 kvadrata bez WCa nazivano stanom. To je bila šupa i u Austro-Ugarskoj i u Kraljevini i u SFRJ. Samo je naša Vlada došla na tu genijalnu zamisao ali što očekivati od Gorana Marića?

***on je tu šupu prodal za preko 40 000 kuna…po tebi je on g.lup, a ti si jako pametan…napravil je vrhunski posao s tim, uostalom ne da je sramota da takve šupe već nisu prodane, nego je to za zatvor, neznam kaj su radile sve te vlade u zadnjih 18 godina otkad su nam živote pretvorili u pakao

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

@DemiZon

Ono što ja radim Marić ne bi naučio ni za tri života, tako da – da, za njega ja sam jako pametan.

Može on šupu prodati i za 40.000€ ali samo je kr**en može nazvati stanom. Tako da se meni cijela ova priča savršeno uklapa u portret našeg vrlog ministra i ostalih članova ove Vlade uključujući i pop-predsjednicu i njezinu svitu. Jedini normalni član je Zdravko Marić koji, vidi čuda, nije član kriminalne organizacije.

PS. Da se razumijemo i SDP je kriminalna organizacija – oni su kriminalno nesposobni.
Živi zid isto – oni su kriminalno g*upi, i MOST oni su kriminalno neodlučni, kao i HNS koji su kriminalno profiterski.

Sve u svemu: dico – van (za vaše dobro).

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close