‘Prigovori i kritike ne mogu utjecati na Čačića’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Prigovori i kritike ne mogu utjecati na Čačića’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Napokon netko racionalan komentira

Konacno netko normalan tko zna sta govori 🙂

KOJI JE TO ZACRTAN PUT GDJO KRIZMANIĆ – JE LI TO EUROPA I DALJNJA VLADAVINA POHLEPNE, MORALNO KORODIRANE MANJINE NAD VEĆINOM .. ILI JE TO IPAK SOCIJALIZAM; JEDINO ŠTO MOŽE I MORA BITI ?

Svaka politička klasa i elita koja je do sada podcijenila moć i razum svojeg naroda, duboko ga uspavljujući subliminalnim medijskim porukama kojima obasipuje ljude na svakom najstinijem koraku i metodologijom kontrole, represije, straha (SVI SMO VIDJELI SLANJE Stotine POLICAJACA NA BRAČ ZBOG NEKOLIKO PRAVEDNIH PROLETERA nakon one bjesomučne sramotne pljačke JAdranKAMENA) – svaki je takva elita na kraju završila .. provjerite i sami kroz čitanke povijesti kako da ne budem neumijesan …
Oni koji se obrate na vrijeme još i pohlepi svojih europskih vladara okrenu ledja bit će pošteđeni, ostali će biti sami na svome… Revoucija počinje kao stoglava zmija ovaj put .. A glava je i mnogo više od stotinu vjerujte mi .. ja sam samo glasnik .. ostali već rade punom parom 😉

Kressho

tocno profesorice samo ste trebali napisati i dijagnozu da nam ovchica nebi bila u zabludi

New Report

Close