Previsoka cijena Imperiala put u novi propali natječaj

Naslovnica Forum Komentari članaka Previsoka cijena Imperiala put u novi propali natječaj

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

vidim da ste otkrili nominalu pa bi mogao još koji stručan osvrt na tu temu.

who dares, wins

Je li ovo stvarno objavljen članak ili možda još sanjam? CERP nije objasnio 816 kn, a bilo je 782 kn 🙂 prije 5 godina i više. Čini se kao pokušaj duhovitog skeča. Kolika bi trebala biti cijena po Vama autorice, koliko ste dobili temeljem revalorizacije, FI i financijskih pokazatelja, vrijednosti destinacija, mogućnosti investiranja i financiranja. Kakve veze ima nominalna vrijednost s privatizacijom trebate svakako Vi objasniti, jer nema nikakve, a uzimate nominalu kao osnovicu cijene. Npr. RIZ odašiljači imaju nominalu 370 kn trži se po 90, Adris ima nominalu 10 kn trži se po 500 kn, Jamnica ima nominalu. 3.800 kn trži se po 110.000,00 kn, Valamar ima nominalu 0,00 kn po dionici trži se po 24 kn.

steta sto autor clanka nije barem malo pogledao problematiku prijasnjih propalih natjecaja…
ono sto je ovdje bitno, a ne vidi se za sada, barem meni nije poznato, su “ostali uvjeti” koji su prije bili losi (obveza velikih ulaganja u kratkorocnom razdoblju) itd.
ako toga nece biti sada, sanse su puno puno bolje.

sve mi je jasno, osim kakve veze ima nominala s ičim???
to je neko mjerilo, ili?

dosta tendenciozan članak, čak i utuživ, ne znam kako HANFA ovo dopušta.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

bolje platiti dobar članak, nego skuplje plaćati dionice, halo, Rab je to, a ne Špičkovina, nemam dionice, da ne bi ispalo navijački

Jako je ” ugrožena ” sloboda medija u Hrvatskoj ! Pa čovječe , svak piše šta mu padne na pamet i nikome ništa . Ako je to ugroza sloboda ……!?


Valamar ima nominalu 0,00 kn po dionici trži se po 24 kn.

Pa kak’ je to moguce? I jos k tome Valamar kupuje vlastite dionice koje imaju nominalu 0? 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close